Svētdien, 9. februārī Igaunijā, Somerpalu norisinājās “Adrenalin Arena Kids Cup” 3. posms bērnu – jauniešu motokrosā telpās. Jau tradicionāli sacensībās piedalījās sportisti no Somijas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un, protams, Latvijas. Ar labiem rezultātiem sacensībās piedalījās “Camk Latgale” bērnu un jauniešu komandas sportisti.

50 PW/Mini motociklu klasē, kurā startē paši mazākie (3-5 gadi) sportisti, piedalījās “Camk Latgale” jaunākais sportists Damirs Haimins #138, kuram šīs bija trešās sacensības. Divu braucienu summā Damirs izcīnīja astoto vietu. Pēc trīs aizvadītajiem posmiem Damirs ieņem 8. vietu arī 12 jauno censoņu konkurencē.

MX 50 klasē mūsu komandu pārstāvēja četri sportisti: Greg Laguta #111, Rainers Grasis, Savēlijs Sjomins un Vladimirs Vinogradovs. Izcilu sniegumu uzrādīja Greg Laguta, kurš stabili aizvadīja abus braucienus līdera pozīcijā no starta līdz finišam un izcīnīja uzvaru abos braucienos. Arī pirms noslēdzošā ceturtā posma Gregs ir līdera pozīcijā, par 16 punktiem apsteidzot otrā vietā esošo Igaunijas sportistu.

Diemžēl īsi pirms starta veselības stāvokļa dēļ no dalības sacensībās nācās atteikties Raineram Grasim #312. Arī Rainers bija pretendents uz labu rezultātu, par to liecināja viņa kvalifikācijā uzrādītais 6. ātrākais rezultāts un iekļūšana A grupā (A grupā startē 15 ātrākie no kvalifikācijas braucieniem).

Savēlijs Sjomins #222 kvalifikācijā uzrāda 18. rezultātu, līdz ar to jāstartē B grupā (B grupā startē nākamie 15 ātrākie pēc kvalifikācijas). Savēlijs labi aizvada abus braucienus savā grupā, izcīnot otro vietu savā grupā, bet trešā posma kopvērtējumā 16. vietu. Pēc aizvadītajiem trīs posmiem Savēlijs ieņem 22. vietu.

Diemžēl šī trase īsti nepadevās Vladimiram Vinogrādovam #26, kvalifikācijā uzrādīts 35. rezultāts un Vladimiram jāstartē C grupā. C grupā pirmo braucienu Vladimirs aizvada bez kļūdām un finišē otrajā vietā, bet otrajā braucienā piedzīvotā kritiena dēļ tikai 8. vieta. Līdz ar to divu braucienu summā savā grupā 8. vieta. Pēc trīs posmiem Vladimiram 34. vieta. Jāpiezīmē, ka šajā motociklu klasē trīs posmos ir piedalījušies 63 sportisti.

MX 65 klasē lieliski startēja Denijs Bogdanovs #234. Maza cerība jau bija, ka Denijs mēģinās kvalifikācijā uzrādīt A grupas cienīgu rezultātu. Bet uz ko komanda tikai cerēja, Denijs izdarīja. Kvalifikācijā Denijs uzrāda 12. ātrāko apļa laiku no 47 braucējiem, izcīna vietu stiprāko 15 braucēju vidū un iekļūst A grupā. Jāpiebilst, ka šis rezultāts tika uzrādīts kvalifikācijas pēdējā aplī, ka Denijs spēja “ieķerties astē” vienam no šīs klases līderiem un gandrīz apli noturēt šā braucēja tempu. Ar to pārsteigumi nebeidzās! Pirmajā braucienā Denijs pret sāncenšiem vēl izjuta bijību un vienu brīdi, aizcīnoties līdz pat 10. vietai, tika pieļauta kļūda un kritiens. Finišā 13. vieta. Otrais brauciens tiek aizvadīts fantastiski! Jau startējot Denijs parāda saviem sāncenšiem, ka viņiem šoreiz nebūs viegla “pastaiga” Denija klātbūtnē. Jau no paša starta Denijs nostiprinās astotajā pozīcijā un vairāk par pusi no brauciena atvaira četru sāncenšu “uzbrukumus”. Uz brauciena beigām tiek palaists garām viens no sāncenšiem un finišā 9. vieta. Divu braucienu summā izcīnīta 11. vieta, kas ļauj trīs posmu kopvērtējumā ieņemt 17. vietu no 82 sportistiem! Te nu jāuzsver, ka Denijs bija vienīgais no Latvijas, kurš izcīnīja vietu dalībai A grupā.

Arī Greg Laguta pēc uzvaras MX 50 klasē iemēģina spēkus spēcīgākā MX 65 klasē. Tiek izcīnīta vieta B grupā un pa braucieniem 10. un 13. vieta. Divu braucienu summā 28. vieta, bet trīs posmu garumā izcīnīts 45. rezultāts.

Paldies visiem atbalstītājiem! Bez jūs palīdzības šādu rezultātu nebūtu.

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?