No 14. līdz 16. februārim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā cīņas mākslu olimpiādes ietvaros norisinājās starptautiskās sacensības “Wako Baltic Open – 2020”. Bez Baltijas un Skandināvijas valstīm sacensībās piedalījās arī Krievijas sportisti. Kikboksa kategorijā Latvijas izlases sastāvā piedalījās arī mūsu cīkstoņi no sporta organizācijas “Sedna”.

Sacensības notika divās starptautiskajās valodās (krievu un angļu), kā arī vietējā – igauņu. Mūsu komandu veidoja četri sportisti (Aleksandrs Smirnovs, Ņikita Rumjancevs, Ervīns Malahovskis, Dairis Adejanovs), treneris Nikolajs Pušņakovs un starptautiskas kategorijas tiesnesis Vladimirs Jeršovs. Visu sacensību dienu rezultātā mūsu kikbokseri savās svara kategorijās un disciplīnās katrs izcīnīja pa medaļai: zeltu – Aleksandrs Smirnovs, sudrabu – Ervīns un Dairis (abi fināla cīņās zaudēja pa 1 punktam Krievijas sportistiem), bronzu – Ņikita Rumjancevs. Īpaši gribētu atzīmēt Dairi Adejanovu, kurš, būdams starptautiska līmeņa aktīvs sportists, aktīvi palīdz Nikolajam un Vladimiram mūsu bokseru un kikbokseru sagatavošanā sacensībām, kā arī paspēj būt sekundants.

Šogad šīs bija pirmās starptautiskās sacensības mūsu kikbokseriem, tāpēc novēlēsim viņiem jaunas medaļas, treneriem – pacietību un motivāciju, tiesnešiem – objektivitāti, sponsoriem – veiksmi biznesā, bet vecākiem un sportistu tuviniekiem – atbalstīt viņus!

Sb “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?