Viens no galvenajiem ieteikumiem – ja cilvēks ir bijis Ķīnā, Dienvidkorejā, Itālijas Lombardijas un Veneto reģionos, Irānā u.c. kopš atgriešanās turpmākās 14 dienas ir ieteicams palikt mājās un novērot savu veselības stāvokli. Tāpat ir jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai konsultētos par turpmāko rīcību.

Vīrusa pazīmes ir pastiprināta svīšana, drudzis, klepus, apgrūtināta elpošana u.c.

Ja parādās kāds no infekcijas simptomiem, jāzvana 113! Nedrīkst doties uz ārstniecības iestādēm pats, jo tā palielinās risks aplipināt citus.

Ja nepieciešamas individuālas konsultācijas par jaunā koronavīrusa izraisītu uzliesmojumu Ķīnā, tad darba dienās, laikā no plkst. 8.30 līdz 17.00 aicinām izmantot zemāk redzamos tālruņa numurus, lai kontaktētos ar SPKC pārstāvjiem:

 • 67501590,
 • 67387661.

Rēzeknes slimnīca, tāpat kā citas ārstniecības iestādes Latvijā, ir izstrādājusi pasākumu plānu sākotnējai rīcībai jaunā koronavīrusa (COVID-19) infekcijas aizdomu gadījumā un attiecīgi ir apmācīts personāls.

Avoti: Slimību profilakses un kontroles centra un Veselības ministrijas apkopotā informācija.

1 Comment
 1. Skolnieciņš no Pokaiņu meža 2 gadiem atpakaļ

  Iedzersim liepziedu tēju ar medu un lūgsim Latvju Dievu svētību! Padzīsim Kovidu (Covid-19), kvēpinot kadiķa zariņu. Lūgsim Dabas Māti, lai Kovids (Covid-19) pamet mūsu zemīti! Lūgsim Laimu, lai mums būtu laba veselība! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
  Stipru veselību no sirds vēlot, Skolnieciņš
  [Latvju Skaudības Dievs]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  #LatvjuDievuSvētība #DabasMāte

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?