Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2020. gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

No 2020. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā 14 LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā, tostarp arī Rēzeknē. Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, kā arī iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai. Inkubācijas atbalstu var saņemt komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Vairāk par programmu uzzini šeit.

Tāpat biznesa ideju autori varēs pievienoties 6 mēnešu pirmsinkubācijas programmai. Pirmsinkubācija ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Tās laikā dalībnieki saņem visu nepieciešamo (semināri, lekcijas, mentorings) savas idejas attīstīšanai. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit.

Pieteikumu pieņemšana pirmsinkubācijas programmai biznesa inkubatoros notiks no 1. līdz 20. martam. Pieteikumus pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz liaa@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz plkst. 23.59) un klātienē Baznīcas ielā 19, Rēzeknē (darba laikā plkst. 8.30-17.00).

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators 4.martā no plkst. 13.00 līdz 17.00 Rēzeknes biznesa inkubatora koprades telpā (Baznīcas 19) rīko Info dienu. Interesentiem būs iespēja piedalīties prezentācijas prasmju darbnīcā, iepazīties ar inkubatora koprades telpām un inkubatora uzņēmēju ražotajiem produktiem un pakalpojumiem, uzzināt par gaidāmo uzņemšanu pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās Rēzeknes biznesa inkubatorā. Papildus – iespēja personīgi uzdot jautājumu Rēzeknes biznesa inkubatora komandai individuālā konsultācijā. Laiku sarunai rezervējiet, rakstot uz e-pastu rezekne@liaa.gov.lv vai zvanot pa t. 62401095. Informācija un reģistrācija.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?