Sestdien un svētdien, 22.-23. februārī Rīgā norisinājās 12. Baltijas valstu atklātais čempionāts peldēšanā “The Rigas Amber Cup”, kurā piedalījās arī Rēzeknes sporta veterānu kustības dalībnieki.

Sieviešu konkurencē savā vecuma grupā Irina Vaitone izcīnīja pirmo vietu 100 m un 200 m peldējumos brasā un otro vietu 50 m brasā un 200 m kompleksajā peldējumā. Irinai arī absolūtajā vērtējumā pēc FINA punktiem otrā vieta 100 m un 200 m brasā un trešā vieta 50 m brasā.

Vīru konkurencē Jurijs Talalajevs savā vecuma grupā izcīnīja trešo vietu 50 m un 100 m peldējumos brasā, kā arī ceturto vietu 50 m brīvajā stilā. Savukārt Andris Barabiškins finišēja sestais 50 m un 100 m brasā, devītais 50 m brīvajā stilā, bet Valērijs Dubrovskis – piektais 100 m brīvajā stilā un astotais 50 m brasā un 50 m brīvajā stilā.