Noslēgusies pieteikumu pieņemšana ikgadējam konkursam “Gada sieviete Rēzeknē”, šogad saņemts patiešām rekorddaudz pieteikumu. Līdzcilvēki ir vēlējušies godināt un vislabākos vārdus teikuši par 11 rēzeknietēm – dažādām pēc profesijas un vecuma, bet viņas visas ir mūsu lepnums.

Paldies visiem pieteicējiem, kuri vērīgi sekojuši līdzi mūsu sieviešu darbam, sasniegumiem un vaļaspriekiem, akcentējot svarīgāko viņu veikumā. Paldies PA “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, kas ik gadu Rēzeknes sieviešu godināšanas pasākumu iekļauj gada plānā. Paldies visiem, kas piedalās noslēguma pasākuma norisē.

Ar prieku paziņojam, ka šogad visas 11 sievietes tiks godinātas 6. martā plkst. 18.00 Rēzeknes Kultūras namā, kur gan nominantes, gan viņu sveicējus un arī iepriekšējo gadu konkursa dalībnieces priecēs Rēzeknes vīru kora “Graidi” (diriģents Jānis Mežinskis) un pūšamo instrumentu orķestra “Rēzekne” (vad. Sergejs Sergejevs, Jānis Pavlovskis) koncerts.

Konkursa “Gada Sieviete Rēzeknē 2019” nominantes: uzņēmējas Alla Andrijanova un Ilona Pečkova, ģimenes ārste Natālija Sidorenko, pensionāre, bijusī ģimenes ārste, pediatre Inga Čerņavska, Rēzeknes krievu tautas teātra aktrise, pensionāre Gaļina Zaķe, Rēzeknes slimnīcas Diagnostikas nodaļas virsmāsa, radiologa asistente Valentīna Brencova, domes pārvaldes “Sociālais dienests” Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Inese Nipere, angļu valodas filoloģe un tulkotāja, māksliniece Ļubova Ceļapītere, Rēzeknes Sākumskolas skolotāja, deju kolektīva “Skali” vadītāja Sandra Juste, sieviešu kora “Jutrzenka” diriģente, ticības mācības skolotāja Irēna Ivanova, Rēzeknes 3. vidusskolas direktore Kristīne Ustinova.

Un neatkarīgi no tā, kurai vienai šogad tiks galvenā balva (kas tomēr tiek piešķirta, izvērtējot sniegumu 2019. gadā), atcerieties, ka būt sievietei tas jau ir Dieva izvēlēts tituls! Tiekamies 6. martā, Starptautiskajai sieviešu dienai veltītajā koncertā.

Jeļena Kovaļeviča, biedrības “Uzņēmīgo sieviešu klubs SENTIO” valdes locekle

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?