Sestdien, 29. februārī Rīgas sporta manēžā norisinājās Latvijas Pašvaldību Sporta Veterānu – Senioru 57. sporta spēļu sacensības vieglatlētikā telpās un svarbumbu celšanā. Turp devās arī Rēzeknes sporta veterāni vieglatlēti.

Savās vecuma grupās un disciplīnās pirmās vietas izcīnīja Mārīte Kozlovska (200 m un 800 m skrējienos) un Valentīna Balševica (200 m, viņai arī 3. vieta 60 m), otrās vietas – Guntis Peļņa (800 m, viņam arī 4. vieta 1 jūdzes skrējienā), Valērijs Ādmidiņš (3000 m soļošanā), Valentīna Svilāne-Dūda (60 m, viņai arī 4. vieta 200 m un lodes grūšanā), trešās vietas izcīnīja Diāna Ķirsone (tāllēkšanā, viņai arī 5. vieta 1 jūdzes skrējienā), Tatjana Katkovska (200 m, viņai arī 5. vieta tāllēkšanā un 60 m), uzreiz aiz goda pjedestāla 4. vietā palika Jurijs Jemeļjanovs (augstlēkšanā), Aleksandrs Lisovs (1 jūdze, viņam arī 6. vieta 800 m), 6. vietā – Nikolajs Vasiļjevs (1 jūdze).

Svarbumbu celšanā savās vecuma grupās un svara kategorijās pirmo vietu izcīnīja Nikolajs Ratuševs (virs 85 kg) un Valērijs Ādmidiņš (virs 85 kg), bet trešo vietu izcīnīja Jurijs Jemeļjanovs (virs 85 kg).