No 11. marta līdz 11. aprīlim Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102) ikgadējā RMDV MS audzēkņu darbu izstāde “Starojums”.

Trešdien, 11. martā, plkst. 15.00 izstādes atklāšana!

Ikgadējā Rēzeknes jauno mākslinieku izstāde, kas katru gadu pārsteidz ar krāsām, brīvību, drosmi un prieku spēlēties! Katru gadu Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skolas audzēkņu darbu veikums tiek parādīts plašākai apskatei darbos.

Šogad esam veikuši ļoti dažādus uzdevumus. Valsts konkursa tēma ir saistīta ar telpas izgaismošanas jautājumiem, un sajūtām, kuras mēs varam radīt bez priekšmetiskās  vides attēlošanas.

Audzēkņi ir pētījuši, eksperimentējuši ar gaismu, tāpēc savu izstādi nosaucām par starojumu. Izstādē  ir gan kompozīcijas darbi ar cilvēka figūru noteiktā telpā, gan darbi, kuros parādīta dekoratīva, sapņaina vide.

Audzēkņi ir centušies nodot skatītājam savas emocijas, asociācijas par noteiktām tēmām, izmēģinājuši dažādus materiālus un apliecinājuši savas prasmes. Izstādē, kā vienmēr, parādam iepriekšējā mācību gada nobeiguma darbus un veltam uzmanību savu audzēkņu sasniegumiem visos mācību priekšmetos.

Atklāšanas pasākumā ieeja – brīva.

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skolas vadītāja Kristīne Binduka

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?