Sestdien, 7. martā Rīgā norisinājās Latvijas Pašvaldību Sporta Veterānu – Senioru savienības 57. sporta spēļu finālsacensības telpu futbolā divās vecuma grupā – 40+ un 50+. Uz jaunākās vecuma grupas (40+) spēlēm devās arī Rēzeknes sporta veterāni futbolisti. Šajā grupā piedalījās 11 komandas, kuras sākumā tika sadalītas divās apakšgrupās un izspēlēja apļa turnīru.

Rēzeknieši izcīnīja trīs uzvaras – ar rezultātu 2:0 pārspējot FK Ozolnieki, ar 2:1 Olaines novadu un ar 1:0 Liepājas senioru SK; un divas spēles nospēlēja neizšķirti – 0:0 ar FK Balvu vilki un Lejaskurzemes sports. Ar sakrātiem 8 punktiem mūsējiem pirmā vieta apakšgrupā. Pēc tam pusfināla spēlē pret Līvāniem pamatlaikā rezultāts 1:1, pēcspēles soda sitienos mūsēji ar 4:3 pārspēja savus pretiniekus. Finālspēlē par pirmo vietu Rēzeknes komanda tikās ar komandu FK02, pamatlaikā rezultāts 0:0, pēcspēles soda sitienos veiksmīgāki rēzeknieši – 2:1.

Apsveicam Rēzeknes komandu par izcīnīto 1. vietu Latvijas Pašvaldību Sporta Veterānu – Senioru savienības 57. sporta spēļu finālsacensības telpu futbolā (40+). Vārtus sargāja Aigars Bondars, laukumā par uzvarām cīnījās Ilmārs Logins, Arnis Aleksandrovičs, Vladislavs Ļeonovs, Igors Derbakovs, Vadims Mihailovs, Sergejs Krikunovs, Sergejs Zimovs, Aleksejs Vuišņakovs, Vitālijs Meļņiks, Andrejs Ļevašovs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?