Sestdien, 7. martā Līvānos norisinājās Līvānu novada atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus – Latvijas Kausa izcīņas IV posma sacensības. Turp devās arī Rēzeknes sportisti.

Sievietēm svara kategorijā līdz 57 kg par Līvānu novada čempioni kļuva Anastasija Matvejeva ar kopējo rezultātu 60 kg (IPF punkti 525,27), trešo vietu savā svara kategorijā (līdz 72 kg) izcīnīja Aira Pauniņa – 65 kg (516,40 p.).

Vīriešu konkurencē par Līvānu čempionu savā svara kategorijā kļuva Ernests Višķers (līdz 74 kg) – 145 kg (658,19 p.), Maksims Barkanovs (līdz 83 kg) – 130 kg (548,51 p.) un Vilnis Strupulis (līdz 120 kg) – 165 kg (552,36 p.), vicečempiona godā Jevģēnijs Vančenko (līdz 93 kg) – 125 kg (471,45 p.). Absolūtajā vērtējumā vīriešu konkurencē E. Viškeram otrā vieta.

Jauniešu konkurencē par Līvānu čempionu savā svara kategorijā kļuva Vadims Andžāns (līdz 93 kg) – 102,5 (389,17 p.), otro vietu izcīnīja Vitālijs Andrītis (līdz 83 kg) – 110 kg (447,59 p.), trešo vietu izcīnīja Nikita Petrovs (līdz 83 kg) – 102,5 kg (423,18 p.). Absolūtajā vērtējumā jauniešu konkurencē V. Andrītim otrā vieta un N. Petrovam trešā vieta.

Junioru konkurencē par Līvānu čempionu savā svara kategorijā kļuva Antons Putnis (līdz 105 kg) – 170 kg (598,65 p.), bet vicečempionu – Maksims Piskunovs (līdz 105 kg) – 135,5 kg (486,36 p.). Absolūtajā vērtējumā junioru konkurencē pirmā vieta A. Putnim.

Veterānu konkurencē par Līvānu čempionu savās svara kategorijās un vecuma grupās kļuva Vitālijs Gecevičs (līdz 105 kg, 40+), Igors Novolockis Orlovs (līdz 83 kg, 50+) un Vladimirs Bogdanovs (līdz 105 kg, 50+), bet par vicečempioni – Valērijs Ļegajevs (līdz 93 kg, 60+). Absolūtajā vērtējumā veterānu (50+) konkurencē V. Bogdanovam trešā vieta.