Ceturtdien, 12. martā Rēzeknes pilsētas dome pieņēma lēmumu iecelt Olgu Burovu Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas direktores amatā, bet Lindu Gevaļu – Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaka” vadītājas amatā.

Olga Burova kopš 2003. gada Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā pasniedz angļu, vācu un poļu valodas, bet kopš 2014. gada strādā kā vieslektore Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Augstāko izglītību kā angļu un vācu valodas skolotāja O.Burova ieguva Daugavpils Universitātē (bakalaura un maģistra grāds), savukārt 2019. gadā uzsākusi apgūt maģistra studiju programmu “Vadības zinātne” Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, kā arī regulāri papildina savas profesionālās zināšanas un prasmes dažādos kursos un semināros. Olga Burova aktīvi piedalās dažādos projektos un metodiskajās konferencēs, tostarp arī kā projektu koordinatore un mentore. O.Burova ir saņēmusi “Uzdevumi.lv” atzinību par aktīvu līdzdalību jauno tehnoloģiju izmantošanā mācību procesā, kā arī daudzus citus apbalvojumus par eTwinning projektiem un citām aktivitātēm.

PII “Pasaka” jaunā vadītāja Linda Gevaļa augstāko izglītību kā latviešu valodas un literatūras skolotāja ieguvusi Daugavpils Universitātē, pēc tam apguvusi programmu “Pedagoģiskais process un tā raksturīgākās iezīmes pirmsskolā” Latvijas Universitātē, ieguvusi sporta treneres sertifikātu ar tiesībām strādāt par treneri peldēšanā Latvijas Sporta federāciju padomē, kā arī apguvusi 100 stundu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Kā kļūt par vadītāju pirmsskolā” Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā. Kopš 2012. gada Linda Gevaļa strādā par latviešu valodas un sporta skolotāju Rēzeknes PII “Namiņš”, ir veikusi PII vadītājas un metodiķes pienākumus viņu prombūtnes laikā.

Olga Burova un Linda Gevaļa jaunos amata pienākumus sāks pildīt 23. martā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?