Sarežģītā situācijā, kas izveidojusies pasaulē līdz ar koronavīrusa izraisītās slimības “Covid-19” straujo izplatību un kas nepagāja garām arī mūsu valstij, cilvēku emocionālais stāvoklis galvenokārt ir bažu pilns. Tas ir saprotams, bet tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst, ka negatīva domāšana atspoguļojas ne tikai mūsu garastāvoklī, bet arī ietekmē veselību. Tāpēc aicinām būt pozitīvākiem un optimistiskākiem! Ievērosim visus drošības pasākumus, ko paredz ārkārtas situācijas ieviešana, bet neaizmirsīsim, ka dzīve rit uz priekšu, aiz loga – pavasaris, un pēc “melnās svītras” vienmēr ir baltā! Protams, ir arī pozitīvas ziņas, turklāt to nav tik maz, vien jāpalūkojas apkārt. Piemēram, vai esat pamanījuši, ka pilsētā sākuši kursēt autobusi, kas izrotāti ar bērnu zīmējumiem? Trīs pilsētas autobusus izdaiļo zīmējumu konkursa dalībnieku labākie darbi. Konkursu skolēniem pērn rīkoja SIA “Rēzeknes Satiksme”. Turklāt blakus zīmējumam norādīts tā autora vārds un izglītības iestāde, kurā viņš mācās. Tie bez pārspīlējumiem ir pozitīvākie pilsētas autobusi!

Pagājušajā gadā Rēzeknes skolu 1.–7. klašu audzēkņiem tika rīkots zīmējumu konkurss, ko organizēja uzņēmums “Rēzeknes Satiksme”. Tā kā pasažieru pārvadātājs jau krietnu laiku piedalās dažādos karjeras atbalsta projektos, organizē viktorīnas, izzinošas ekskursijas, lai pastāstītu par darbu pilsētas sabiedrisko pārvadājumu uzņēmumā u.tml., skolēnu interese par konkursu bija liela – tika iesūtīts ap 200 darbu. No tiem bija jāizvēlas 20 labākie, tad seši, kas parādīsies uz pilsētas autobusiem. Izvēlēties bija tiešām grūti.

2019. gada decembra sākumā notika izvēlēto zīmējumu autoru apbalvošana, taču jauno mākslinieku “lieliskais sešinieks” savu galveno balvu saņēma tikai tagad. Beidzot pilsētā kursē trīs autobusi, uz kuriem redzami ne tikai labākie darbi, bet arī norādīti autoru vārdi un izglītības iestādes, kurās viņi mācās. Tie bez pārspīlējumiem ir pozitīvākie pilsētas autobusi.

Atgādināsim mūsu varoņu vārdus: Marija Bobrova (Rēzeknes 6. vidusskola), Anastasija Besedina (Rēzeknes 3. vidusskola), Eva Šeslere (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija), Ričards Timoškāns (Rēzeknes Sākumskola), Markuss Čevers (Rēzeknes pamatskola-attīstības centrs) un Iļja Kotovs (Rēzeknes 2. vidusskola).

Jevgeņijs Koršenkovs, SIA “Rēzeknes Satiksme” vadītājs: “No sirds lepojamies, ka Rēzeknē ir tik talantīgi bērni, un mums liels prieks, ka mēs kā sabiedrisko pārvadājumu uzņēmums varam izmantot savas iespējas un parādīt Rēzeknes bērnu daiļradi visiem pilsētas iedzīvotājiem. Vēlreiz pateicamies visiem autoriem, pedagogiem un vecākiem par dalību konkursā un par jūsu centīgumu. Mēs to augstu vērtējam!”

Jekaterina Smolicka, pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?