Neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī, operatīvie dienesti Rēzeknes pilsētas teritorijā strādā ierastajā režīmā, turpinot reaģēt arī uz sīkiem pārkāpumiem un izsaukumiem.

Piemēram, 24. martā Valsts policijas pārstāvji informēja pašvaldību, ka veicot patruļu Rēzeknes pilsētā, tika fiksētas divas personas, kas apzināti ar roku zāģi bojā izdekorēto koku, kas atrodas apļveida krustojumā pie stacijas “Rēzekne 2”. Lai arī uz vietas pārkāpēji netika aizturēti, viņus ir iespēja atpazīt pēc videonovērošanas kameru ierakstiem.

Rēzeknes pilsētas Administratīvās inspekcijas vadītājs-administratīvās inspekcijas inspektors Pāvels Savickis informēja, ka, neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī, operatīvie dienesti turpina darbu, nodrošinot kārtību Rēzeknes pilsētā. “Pārkāpumu skaits ir krities, savukārt sakarā ar to, ka iedzīvotāji vairāk atrodas mājās, situāciju ir krietni vieglāk kontrolēt, līdz ar to tiek fiksēti arī šķietami sīki pārkāpumi kā šis,” situāciju skaidroja Savickis.

“Ļoti žēl, ka cilvēki šādā veidā izvēlas pavadīt savu brīvo laiku. Apzināmies, ka skāde nav ievērojama, taču konkrētais koks tumšajā periodā priecēja daudzus iedzīvotājus un pilsētas viesus, bieži fotografēts. No savas puses varam apstiprināt, ka mēs fiksējam arī tik sīkus gadījumus, un darbs ārkārtas situācijā turpinās ierastajā režīmā,” uzsvēra Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

1 Comment
  1. Rita 3 gadiem atpakaļ

    Būtu jauki, ja noķertu arī tos, kuri ņem ķieģeļus gājēju promenādē zem tilta pār Rēzeknes upi.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?