Ceturtdien, 26. martā, notika kārtējā Rēzeknes pilsētas domes sēde, kas ārkārtas situācijas dēļ tika aizvadīta attālināti, izmantojot tiešsaites rīkus.

Jau ziņots, ka Rēzeknes pilsētas dome sakarā ar ārkārtas situāciju valstī ierobežojusi darbu klātienē, līdz ar to tika pieņemts lēmums attālināti organizēt arī Domes sēdes, komunikāciju starp deputātiem nodrošinot video formātā, bet balsošanu – elektroniski. Pašvaldības darbinieki, lai nodrošinātu visu funkciju pildīšanu, vajadzības gadījumā izmanto tiešsaites saziņas rīkus arī iekšējai komunikācijai.

“Iespēja aizvadīt sēdes attālinātā režīmā ir nozīmīgs ieguldījums darba efektivitātes paaugstināšanā, jo arī pēc ārkārtas situācijas mums būs iespēja nepieciešamības gadījumā sazināties attālināti vai arī nodrošināt darbinieka klātbūtni sēdē, kad fiziski viņš to apmeklēt nevar. Esmu gandarīts, ka kolēģi tik operatīvi reaģēja un mēs varējām pirmo tiešsaites sēdi aizvadīt bez aizķeršanās,” pēc sēdes uzsvēra Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

Atgādinām, ka saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, lai ierobežotu vīrusa COVID-19 izplatību, tika pieņemta virkne pasākumu, kas ierobežo iedzīvotāju pulcēšanos klātienē. Arī Rēzeknes pilsētas dome iespēju robežās strādā attālināti.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?