Domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un investīciju jautājumos Aleksejs Stecs pavēstīja labas ziņas par papildu labiekārtošanas pasākumiem Kultūras un atpūtas parkā.

Līdzās ieplānotajai pamptreka un trenažieru zonas izbūvei, bērnu laukuma elementu nomaiņai uz videi draudzīgākiem, kā arī skeitparka atjaunošanai (AS “Latvijas valsts meži” piešķīra šiem mērķiem 500 tūkst. eiro), tiks iekārtota arī neliela trase maziem velobraucējiem “Velozinis”, kas palīdzēs apgūt pilsētvidē sastopamu šķēršļu (bedrīšu, ietvju apmaļu, pakāpienu, dzelzceļa sliežu u. c.) pārvarēšanu. Projekta iniciators ir SIA “We build parks” – organizācija, kas specializējas aktīvas atpūtas parku būvniecībā, pēc apdrošināšanas kompānijas “BTA Baltic Insurance Company” uzdevuma, kas, savukārt, realizē līdzīgus sociālos projektus Latvijas pilsētās.

Atgriežoties pie sarunas par jauno bērnu rotaļu laukumu, A. Stecs norādīja, ka demontētos elementus iespēju robežās izremontēs un daļu no tiem vēlāk izvietos stādītā meža mikrorajonā (šāds lūgums saņemts no šī mikrorajona iedzīvotājiem) un, iespējams, Atbrīvošanas alejas 168. mājas iekšējā pagalma teritorijā (pašvaldība iegādājās šo zemesgabalu).

Tiek gatavota arī nomas tiesību izsole zemesgabalam ar apbūves tiesībām, kurā tiks iekārtota atrakciju zona.

Ja viss noritēs kā plānots, Kultūras un atpūtas parks iegūs jaunu elpu, kļūstot par aktīvo jauniešu tikšanās vietu, atpūtas un izziņas centru bērniem, laukumu sporta un veselīga dzīvesveida piekritējiem, savukārt tiem, kam patīk nesteidzīgas sarunas, parkā jau pašlaik ir pieejami soliņi, kas atrodas koku paēnā.

Jekaterina Smolicka, pašvaldības laikraksts “Rēzeknes vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?