Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Rēzeknes satiksme” informē, ka ārkārtas situācijas laikā braukšanas maksas atvieglojumi iedzīvotājiem netiks atcelti, kā arī maršrutu un reisu skaits netiks samazināts.

Lai izvērtētu nepieciešamību samazināt reisu skaitu un atcelt braukšanas maksas atvieglojumus, kamēr valstī spēkā ir ārkārtas situācija, tika piesaistīts neatkarīgs  transporta loģistikas jomas eksperts, kura slēdziens palīdzēja pieņemt lēmumu.

Uzņēmuma pārstāvji informēja, ka reisu skaita samazināšana palielinātu cilvēku skaitu autobusos un veicinātu drūzmēšanos, jo arī ārkārtas situācijā ir iedzīvotāji, kuriem jādodas uz darbu, savukārt iedzīvotāju plūsma autobusos, līdz ar stingrāku ierobežojumu ieviešanu, tāpat ir samazinājusies. Uzņēmuma pārstāvji arī informēja, ka vairākas reizes dienā katrs autobuss tiek dezinficēts un iedzīvotāji tiek aicināti ievērot distanci. Braukšanas maksas atvieglojumu atcelšana veicinātu arī skaidras naudas apriti, kas savukārt veicina šofera un iedzīvotāju kontaktu.

“Rēzeknē ir pietiekami daudz cilvēku, kam braukšanas maksas atvieglojums ir nepieciešams, lai nokļūtu uz darbu arī ārkārtas situācijā, un mēs nevēlamies pieļaut scenāriju, ka šādas krīzes laikā iedzīvotāji paliek bez šī atbalsta. Mēs sekojam līdzi statistikai un redzam pasažieru plūsmas samazinājumu, no kā var secināt, ka šobrīd sabiedrisko transportu izmanto cilvēki, kam tas patiešām nepieciešams,” lēmumu neatcelt atvieglojumus komentēja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?