Mūsu pilsētā, novadā, valstī, kur krustojas dažādas kultūras un ticības, atnāk Lieldienu laiks! Droši vien šīs Lieldienas būs īpašas, jo šogad visas ģimenes galvenokārt ir pilnā sastāvā un daudz laika pavada kopā. Izmantojot iespēju, uzziniet no saviem vectēviem un vecmammām, kā tika svinētas Lieldienas viņu bērnībā. Kāds ir šo svētku galvenais notikums, kādas tradīcijas ir saglabājušās jūsu ģimenē, bez kā nenotiek nevieni svētki jūsu mājās, kādas svētku dekora īpatnības ir jūsu ģimenē. Pastāstiet par savām lieldienām, lai arī kā tās saucas: Lieldienas, Пасха, Wielkanoc vai Пейсах…Pastāstiet par dabu, kura mostas šajos svētkos un dāvā visiem savu burvību, siltumu, priecē mūs ar putnu dziesmām un īpašo, Lieldienu sauli.

Piedalīties konkursā var vairākās kategorijās:

  • Fotogrāfija vai fotokolāža ar nelielu komentāru.
  • Videosižets par Lieldienu tradīcijām un svētkiem (līdz 5 min.).
  • Zīmējums – 1-3 zīmējumi par doto tematu. Var atsūtīt kvalitatīvu zīmējuma fotogrāfiju uz e-pastu, vai pašu zīmējumu uz zemāk norādīto pasta adresi.
  • Deklamācija – videomateriāls ar literārā materiāla izmantošanu – klasiķu, mūsdienu autoru, vai arī paša sacerēto prozas fragmentu vai dzeju.
  • Eseja “Pastāstiet par savām Lieldienām!” – sacerējums par savas ģimenes tradīcijām (līdz 3 lappusēm A4, Times New Roman, 12).
  • Cits žanrs.

Piedalīties konkursā var jebkurš interesents no 10 gadu vecuma.

Konkursā var piedalīties individuāli vai kopā ar ģimeni. Dalībai konkursā var izvēlēties vienu vai vairākas kategorijas (līdz 3). Ja izvēlējāties kategoriju, sāciet veidot konkursa materiālu.

Iesūtīt darbus var līdz 2020. gada 21 . aprīlim uz e-pastu: rezeknenbkn@gmail.com. Neaizmirstiet norādīt vārdu, uzvārdu, precizēt, tas ir individuāls vai ģimenes pieteikums, kā arī norādīt tālruņa numuru.

Konkursam iesūtītie darbi būs pieejami Nacionālo biedrību kultūras nama Facebook lapā. Visi konkursa dalībnieki saņems piemiņas balvas, labākie darbi tiks īpaši atzīmēti. Pasta adrese: Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nams, Atbrīvošanas alejā 97, Rēzeknē, LV-4601.

Tālruņi papildus informācijai: +371 64622182, +371 26492902 (WhatsApp).

Svetlana Semeņaka, Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nama direktore

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?