No 14. aprīļa tiks atsākti būvniecības darbi būvobjektā “Brīvības ielas posma rekonstrukcija un Ezera ielas posma rekonstrukcija Rēzeknē”, informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes projektu vadītāja Jekaterina Meirāne.

Sakarā ar pēdējiem ūdensapgādes būvniecības darbiem, no 14. aprīļa līdz 20. maijam būs slēgts Ezera ielas posms. Visa transporta kustība tiks novirzīta pa Brīvības ielu.

Projekta galvenās darbības ir Rēzeknes pilsētas Brīvības ielas posma un Ezera ielas posma  pārbūve 1,11 km garumā.

Brīvības un Ezera ielu pārbūves ietvaros tiks turpināta ielu asfaltēšana un asfaltbetona brauktuvju atjaunošana. Tiks turpināta ielu apgaismojuma tīklu rekonstrukcija, lietus ūdens kanalizācijas kolektora izbūve, ūdensapgādes kanalizāciju izbūve, apzaļumošana un rotācijas apļa apstādīšana, labiekārtošana un J.Zvīdra pieminekļa atjaunošana.

Projekts un tajā plānotās darbības vērstas uz komercdarbības attīstību – projekta realizācijas rezultātā, sakārtojot degradētās un neizmantotās teritorijas, tiks izveidota kvalitatīva infrastruktūra uzņēmējdarbības attīstībai, kas nodrošinās jaunu darba vietu radīšanu, un publiskā infrastruktūra – Kovšu ezera parks, nodrošinot videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi.

Darbi tiek veikti projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, izveidojot Kovšu ezera parka darbībai nepieciešamo publisko infrastruktūru” Nr. 5.6.2.0/18/I/005 ietvaros.

Projekta mērķis ir Kovšu ezeram pieguļošās teritorijas revitalizācija, reģenerējot degradēto teritoriju, nodrošinot videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?