Interešu izglītība dod iespēju bērniem un jauniešiem lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku, radoši izpausties, atklāt savas stiprās puses un attīstīt talantus. Interešu izglītības programmu audzēkņi  piedalās dažādos kultūras pasākumos, radošajās darbnīcās, VISC konkursos, projektos un atspoguļo savu veikumu darbu izstādēs.

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” kopš 2012. gada realizē interešu izglītības programmas dažādās jomas. 2019./2020. mācību gada laikā tiek veiksmīgi īstenotas vairāk nekā 90 interešu izglītības programmas, kuras ir iespēja bez maksas apmeklēt bērniem un jauniešiem vecumā no 4 līdz 25 gadiem.

ARPC „Zeimuļs” aicina pedagogus iesniegt interešu izglītības programmas (dokumentu, kurā atspoguļota plānotā procesa gaita), kuras tiks realizētas 2020./2021. mācību gadā. Interešu izglītības programmu var iesniegt līdz 2020. gada 31. maijam (ieskaitot), sūtot uz e-pastu olita.kuksa@rezekne.lv vai uz pasta adresi: Krasta iela 31, Rēzekne, LV- 4601.

Interešu izglītības programmas var iesniegt pretendents ar pedagoģisko izglītību. Ja kādam ir augstākā izglītība, bet tā nav saistīta ar pedagoģiju, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija piedāvā 72 stundu pedagoģijas kursu, kur var iegūt nepieciešamās zināšanas un sertifikātu.

Gaidām gan iepriekš īstenotās, gan jaunas interešu izglītības programmas, kas nodrošinās iespēju bērniem un jauniešiem attīstīties un lietderīgi pavadīt brīvo laiku!

Konsultācijas par programmu veidošanu var saņemt pie interešu izglītības metodiķēm A. Gailišas (t.: 29507088, e-pasts: agita.gailisa@rezekne.lv) vai O. Kuksas (t.: 27854724, e-pasts: olita.kuksa@rezekne.lv).

Ieteikumu un metodiskās rekomendācijas var atrast arī interneta vietnē.

Interešu izglītības metodiķe Agita Gailiša

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?