Pirmdien, 20. aprīlī, daudzdzīvokļu mājas pagalmā Atbrīvošanas alejā 101 notika eksplozija, kā rezultātā bojāti vairāki transportlīdzekļi. Valsts policijas pārstāvji uzsākuši izmeklēšanu, uz kuras laiku iedzīvotāji tika evakuēti.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vadītājs Gunārs Paškevičs paskaidroja, ka pēc plkst. 4.00 Valsts policija saņēma zvanu no iedzīvotājiem par eksploziju mājas pagalmā vienā no transportlīdzekļiem, kā rezultātā bojāti vairāki citi transportlīdzekļi, kā arī mājas durvis un siena. “Cietušo nav, kā arī iedzīvotāji no mājas tika evakuēti uz laiku, kamēr uz vietas notiek izmeklēšana. Atbildīgie dienesti strādā operatīvi, kriminālprocess tika uzsākts un apstākļi tiek noskaidroti,” situāciju skaidroja Paškevičs.

Rēzeknes pilsētas pašvaldība pēc Valsts policijas lūguma nodrošināja iedzīvotājus ar sabiedrisko transportu, kurā nepieciešamības gadījumā uz izmeklēšanas laiku varētu atrasties evakuētie mājas iedzīvotāji. Nodrošināto transportu sākotnēji izmantoja trīs mājas iedzīvotāji, kuri tika nogādāti uz Rēzeknes 3. vidusskolu, kur viņiem tika piedāvāta tēja, kafija un uzkodas.

Piecu stāvu mājā, pie kuras notika eksplozija, 50 dzīvokļos ir deklarēti 79 iedzīvotāji.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?