Laikā, kad kultūras pasākumi nenotiek, apsekojam un uzlabojam pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” pārvaldībā esošos objektus pilsētā.

Kultūras un atpūtas parkā (Raiņa ielā 29a) tiek laboti soliņi, atjaunots žogs un nomainīti bojātie dēļi estrādē. Tiek remontēti arī informatīvie stendi pilsētā, kuros reiz atkal tiks izvietotas pasākumu afišas. Stendiem tiek labotas durvis, tās no jauna nostriprinot un nomainot eņģes, lai turpmāk izturētu stipros vējus.

Tāpat turpinās Mazo kultūras un tūrisma projektu konkursā atbalstīto projektu īstenošana,  sakārtojot un attīstot pilsētvidi. Šobrīd aktīvi norit darbs, realizējot Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas projektu “Izdaiļosim Rēzekni”, kam piešķirti 2840 eiro. Projekta ietvaros tiek atjaunotas Rēzeknes Mākslas nama (18. novembra ielā 26) darbnīcas ārsienas, pie reizes atjaunojot arī žogu un zālienu. Vēlāk sienas tiks arī apgleznotas, radot vēl vienu, Rēzeknei veltītu, gleznojumu, kas piesaistīs apkārtējo uzmanību nozīmīgam tūrisma objektam, veicinot Mākslas nama popularizēšanu un pieejamību sabiedrībai. Šobrīd ir izsludināts arī iepirkums Mākslas nama jumta nomaiņai (informācija par iepirkumiem atrodama eis.gov.lv), lai kokgriezumiem bagātīgi rotātā ēka vēl ilgi saglabātu savu pievilcību.

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?