Turpinot tradīcijas, Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā aicina piedalīties velobraucienā pa Rēzeknes pilsētu. Ņemot vērā situāciju, šogad braucienam tiek mainīta koncepcija.

Velobraucienā iespējams piedalīties no 1. līdz 4. maijam, izbraucot jebkuru no Sporta pārvaldes piedāvātajiem 11 maršrutiem.

Izbraucot kādu no šiem maršrutiem, dalība un rezultāts jāpiefiksē ar fotogrāfijām vai ekrānbildi no savas mobilās aplikācijas. Atskaites veidlapa jāaizpilda līdz 8. maijam.

Sporta pārvalde braucienam piedāvā 11 maršrutus, kurus katrs dalībnieks var izbraukt individuāli vai kopā ar ģimeni. Maršruti saplānoti pilsētas robežās. Iespējams izvēlēties maršrutu dažādās distancēs, sākot no 3,75 km līdz 13 km, atbilstoši katra dalībnieka spējām, vēlmēm vai dzīvesvietai. Piedāvātie maršruti izveidoti tā, lai brauciena laikā dalībnieks izveidotu kādu konkrētu zīmējumu. Radošākie velobrauciena dalībnieki aicināti izveidot paši savu maršruta zīmējumu.

Katrs brauciena dalībnieks, balstoties uz foto atskaiti, noslēgumā saņems piemiņas medaļu, sazinoties ar Sporta pārvaldi.

Velobrauciena nolikums

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?