Ceturtdien, 23. aprīlī Rēzeknes pilsētas domes deputāti pieņēma lēmumu ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar vīrusa “Covid-19” izplatību nodrošināt pārtikas pakas Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra izglītojamiem, kuri ārkārtas situācijas laikā neapmeklē izglītības iestādi.

Pārtikas pakas, kuru vērtība ir 2,85 eiro dienā,  tiks izsniegtas, neatkarīgi no Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra izglītojamo deklarētās dzīvesvietas par laika posmu no 23. marta līdz ārkārtējās situācijas stāvokļa atcelšanai. Šo paku komplektāciju un piegādi vienu reizi mēnesī līdz izglītojamo dzīvesvietai nodrošinās Rēzeknes pamatskola – attīstības centrs.

Šāds lēmums pieņemts, lai nodrošinātu atbalstu pārtikas iegādē Rēzeknes pilsētas speciālo izglītības iestāžu izglītojamiem, kā arī lai nodrošinātu speciālās izglītības iestāžu uzturēšanas izdevumu segšanai piešķirtās valsts budžeta mērķdotācijas izlietojumu par laika posmu, kad valstī ir noteikta ārkārtējā situācija

Atgādināsim, ka Rēzeknes pilsētas dome atbalsta Rēzeknes pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā deklarētās daudzbērnu ģimenes, tāpat kā trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes ar bērniem, izsniedzot kartes 50 eiro vērtībā pārtikas iegādei par katru bērnu vecumā līdz 7 gadiem vai kas apmeklē pamata vai vidējās izglītības iestādes. Tāpat pašvaldības atbalstu saņem pensijas vecumu sasniegušas maznodrošinātas vai trūcīgas personas, kā arī maznodrošinātas vai trūcīgas personas ar invaliditāti, kas ir deklarētas Rēzeknes pilsētas teritorijā, vienu reizi mēnesī saņemot pārtikas paku 30 eiro vērtībā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?