Sākoties tā saucamajai “mazdārziņu sezonai”, SIA “Rēzeknes Satiksme” vēlreiz aicina pasažierus atcerēties visus valstī ieviestos sociālās distancēšanās noteikumus un piesardzības pasākumus. Tādējādi varēsim ātrāk atgriezties pie ierastās dzīves.

Lai arī cik stipri jūs vēlētos ātrāk ķerties pie sava dārza sakopšanas, lūgums reāli izvērtēt brauciena nepieciešamību sabiedriskajā transportā un izmantot pilsētas autobusus tikai nopietnas vajadzības gadījumos.

Lūdzu, nedrūzmējieties un necentieties iekāpt autobusā, ja tajā jau brauc pietiekami daudz cilvēku – ievērojiet divu metru distanci, ieejot un izejot no autobusa, kā arī brauciena laikā.

Centieties izvēlēties brauciena laiku, kad sabiedrisko transportu izmanto vismazāk pasažieru (piemēram, nesteidzieties uz vasarnīcu no paša rīta). Tas īpaši attiecas uz pasažieriem, kuri ir riska grupā, t.i., vecumā no 60 gadiem. Labākais periods braucieniem ir no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Bezmaksas braukšanas ieviešana lielākajai daļai pilsētas iedzīvotāju ļāvusi brīvi pārvietoties pa pilsētu, mērojot īsākas distances. Koronavīrusa izplatības laikā lūgums pārskatīt savus ieradumus un iespēju robežās pārvietoties līdz saviem galapunktiem citos veidos, īpaši, ja runa ir par divām pieturām.

Protams, aicinām palikt mājās, ja jums ir augšējo elpceļu slimību pazīmes – klepus, iesnas, sāpes kaklā, paaugstināta ķermeņa temperatūra u. c.

Līdzās pasažieru personīgajai atbildībai uzņēmums “Rēzeknes Satiksme” ieviesīs virkni piesardzības pasākumu: mitro uzkopšanu autobusu salonos divreiz dienā, dezinfekciju, sēdvietu skaita ierobežošanu pasažieriem, kā arī aizsardzības pasākumus šoferiem.

Novērojot, kā rēzeknieši reaģē uz ieviestajiem drošības pasākumiem autobusos, SIA “Rēzeknes Satiksme” vadība pateicas pilsētas iedzīvotajiem par apzinīgu attieksmi. Tā turpināt!

Jekaterina Smolicka, pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?