Kopš 2014. gada 4. maijā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svētku pasākumu ietvaros Rēzeknē ik gadu norisinājās velosporta pasākums – Draugu velobrauciens “Rēzeknes serpentīns”. Diemžēl šogad sakarā ar ārkārtas situāciju valstī šādu pasākumu nevarējām organizēt.

Taču fiziskās aktivitātes ir ļoti svarīgas veselības nostiprināšanā, lai varētu izvairīties no inficēšanās un saslimšanas ar vīrusu Covid – 19. Tāpēc Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde piedāvāja svētku dienās no 1. līdz 4. maijam piedalīties velo aktivitātē “Līkloči pa Rēzeknes ielām”. Aktivitātes ietvaros bija izveidoti 11 velo maršruti pa Rēzeknes ielām, kurus dalībnieki varēja veikt individuāli vai kopā ar ģimeni, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus ārkārtas situācijā. Velobrauciena dalībnieki bija aicināti izveidot arī pašiem savu maršruta zīmējumu.

Kopumā velo maršrutus izbrauca ap 200 dalībnieku. Par populārākajiem velo maršrutiem dalībnieku vidū kļuva trases “Gulbis” un “Latvija”. Izturīgākās ģimenes spēja izbraukt arī vairākas trases, starp tām – Gudreniku, Zariņu, Upenieku, Burovu, Rancānu, Levru un Puzānu ģimenes. Par aktīvāko ģimeni kļuva Svelpu ģimene, kura spēja pievarēt visus 11 maršrutus. Visi dalībnieki, kuri iesūtīja velobrauciena atskaiti, saņems medaļas. Par medaļu saņemšanu dalībnieki tiks informēti personīgi.

Paldies visiem dalībniekiem par aktīvo piedalīšanos velo aktivitātē. Liels paldies Pavlovsku ģimenei, kura izveidoja maršrutu “Gulbis”, un Liānai Čerņecovai par maršrutu “Latvija”.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta organizators Edgars Unzuls

2 Comments
  1. Armands 2 gadiem atpakaļ

    Labrīt, vai ir publiski pieejami Pavlovsku ģimenes, kura izveidoja maršrutu “Gulbis”, un Liānas Čerņecovas maršrutu “Latvija” maršrutiem? . Iepriekš pateicos!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?