Kultūras, izglītības, sporta, veselības, sociālo un darba lietu, Pilsētas attīstības, infrastruktūras un sabiedriskās kārtības, Finanšu un budžeta komiteju apvienotajā sēdē tika apstiprināts jaunais Rēzeknes pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīkls.

Vispirms jāatzīmē, ka ierastais maršrutu tīkls un saraksts kardināli nemainīsies – nekādas pārsēšanās netiek plānotas, tāpat (ar retiem izņēmumiem) nemainīsies reisu numerācija un nosaukumi. Izmaiņas Rēzeknes pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā tiek ieviestas, pamatojoties uz rēzekniešu sūdzībām un priekšlikumiem. Piemēram, ir palielināts reisu skaits ar pieturu pie slimnīcas, pilsētas sabiedriskā transporta saraksts būs vairāk pielāgots vilcienu un reģionālo autobusu sarakstam.

Jauno sabiedriskā transporta tīklu vēl jāapstiprina Domes sēdē 21. maijā. Pielikumā prezentācija, jaunā maršrutu tīkla karte un saraksts, kas, ja deputāti to apstiprinās, stāsies spēkā ar šā gada 1. jūniju. Gaidām jūsu priekšlikumus un komentārus par jauno sarakstu un maršrutu tīklu, tie tiks nosūtīti SIA “Rēzeknes satiksme” speciālistiem.

10 Comments
 1. Žanis 2 gadiem atpakaļ

  Liels lūgums, sataisiet tādu pašu pārskatāmu autobusu sarakstu, uz lapas – kā tas bija iepriekšēja gadā – ar metropolitēna principu. Varēja uzzināt, visu informāciju par konkrēto pieturu(kad, cikos kāds maršruts – iela) – neejot pie tās. Padomāsim pirmkārt par vecās paaudzes cilvēkiem – neradot liekas pūles tiem.

  • Rēzeknietis 2 gadiem atpakaļ

   Pilnīgi piekrītu Žaņa komentāram. Tāds saraksts, kā bija pagājušajā gadā, bija ļoti parocīgs. Nebija speciāli jāiet uz pieturu, lai uzzinātu cikos pienāk autobuss. Tas saraksta veids, manuprāt, bija ļoti pārskatāms.

 2. Inga 2 gadiem atpakaļ

  Milzīgs lūgums saskaņot 13.autobusa maršrutu ar Rīga-Zilupe vilciena pienākšanu. Jo savādāk sanāk, ka vilciens ienāk Rēzeknē un var tikai vērot kā pēdējais Tūmužu autobuss ripo pāri tiltam..un ideāli būtu, ja tas izmestu līkumiņu pie stacijas. Būtu ideāli, ja arī citu maršrutu autobusi tiktu saskaņoti ar vilcienu un starppilsētu vai starpvalstu autobusu pienākšan un attiešanu. Tas būtu tikai loģiski un pilsētniekiem ļoti ērti.

 3. Cilveks 2 gadiem atpakaļ

  Vai 7. maršrutu nevar laist pa stacijas ielas tiltu? Pēc OC atklāšanas būtu noderīgi. Pa Jupatovkas ielu tāpat jau 3 maršruti iet…

 4. Ir 2 gadiem atpakaļ

  Esmu cilvēks, kas nedzīvo Rēzeknē. Bieži vien braucot kādu garāku gabalu, esmu spiesta izmantot taxi pakalpojumus vienīgā iemesla pēc. Nevienā pieturā nav kartes, kur būtu redzams maršruts. Ja man no Centrāltirgus ir jātiek uz Raiņa ielu- es nezinu ar kuru autobusu ir jābrauc. Dažas reizes mēģināju apjautāties šoferiem- pēc “laipnas” atbildes to vairs nedaru.

 5. Jūlija 2 gadiem atpakaļ

  Reiss 11.30 no Blaumaņa ielas uz Janopoli vajadzīgs arī brīvdienās.

 6. Rēzeknietis 2 gadiem atpakaļ

  Būtu jauki, ja uz dienvidu rajonu būtu reiss ap 20:40 no Blaumaņa ielas. Ja atbrauc uz Rēzekni ar vakara vilcienu 20:30, tad nav neviena autobusa. Visi uz Vipingu aiziet.

 7. Jūlija 2 gadiem atpakaļ

  Bet kādā laikā Jūs tagad piedavājāt tikt uz darbu/mācībām visiem, kas strādā un mācās Jupatovkas ielā???? 5.autobuss atnāk uz Jupatovku 6:45, 7:25, 7:40. Kas brauks tik agri? nākamais 8:55. Dēļ kam no rīta tik agri 3 reisi ar nelielu laika starpību, bet pēc tam pārtraukums un nav neviena autobusa, kas atnāk ap 8:00????

 8. Jūlija 2 gadiem atpakaļ

  7:40 tas gan ir agri! tas nozīme ziemas laikā stāvēt pie durvim 20 minutes līdz 8:00, kad iestādes atvērs durvis!

 9. Jānis 2 gadiem atpakaļ

  Redzēju, ja jaunās shēmas jau ir salīmētas pa pieturām. Nesaprotu vai man vienam sagādā grūtības saprast šo krāsu salikumu. Vien rozā krāsu ir četras. Jā, tas ir krāsaini, bet nepārskatāmi.
  Man ir jautājums- kur var atrast tik izreklamēto maršruta plānotāju? Meklēju satiksmes mājaslapā- nekā nav. Kad būs pieejams jauns grafiks pa pieturām? Vajadzētu jau pirms 1.jūnija, lai cilvēki var iepazīties ar izmaiņām.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?