Olimpiskā centra Rēzekne (OCR) sporta bāzē no 19. maija līdz 9. jūnijam norisināsies Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) izlases mācību-treniņu nometne 14 cilvēku sastāvā.

LPF presidents Aivars Platonovs medijiem atklāja, ka spēkā esošie ierobežojumi liedz pilnā apmērā izmantot iekštelpu peldbaseinus, jo nedrīkst izmantot ģērbtuves un dušas, līdz ar to Rēzeknes atklātais āra peldbaseins ir risinājums, kā pilnvērtīgi aizvadīt treniņus.

OCR atklātajā peldbaseinā ūdens temperatūra būs 27 līdz 28 grādi, tajā ir seši 25 metrus peldēšanas celiņi, kā arī OCR infrastruktūra ļauj organizēt kvalitatīvu treniņu procesu un sportistiem nepieciešamās atpūtas iespējas.

“Treniņnometņu organizēšana ir viens no galvenajiem OCR uzdevumiem, un esam gandarīti, ka spējam Latvijas labākajiem peldētājiem nodrošināt nepieciešamos apstākļus. Jau šovasar tiks pabeigta OCR multifunkcionālā arēna un iespēju organizēt dažāda veida pasākumus kļūs vēl vairāk,” izteicās Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?