Svētdien, 31. maijā Rokišķos (Lietuvā) norisinājās motokrosa “Sēlijas kauss” pirmais posms. Varētu teikt, ka Lietuvā sports ir pārdzīvojis Covid-19 un ar 30. maiju Lietuvas valdība ir atļāvusi rīkot starptautiskas sacensības bez skatītāju dalības. Var pabrīnīties, cik operatīvi organizatori spēja noorganizēt šīs sacensības. Tā kā šajās sacensībās bija gaidāms liels dalībnieku skaits, organizatori bija uzdevumu augstumos, un viss noritēja bez aizķeršanās.

Kā pirmie sezonu atklāja šo sacensību jaunākie braucēji ar 65 un 85 cm3 motocikliem. Šīs divas motociklu klases startēja kopā, bet vērtējums bija atsevišķs.

MX65 klasē no mūsu komandas piedalījās Denijs Bogdanovs #234, Rems Šarovs  #183 un Toms Audijanovs #21. Neskatoties uz to, ka Denijs un Rems šajā motociklu klasē ir jauniņie un abiem šīs bija pirmās sacensības klasiskajā motokrosā MX65 klasē, bet Tomam šī vispār bija pirmā pieredze šāda mēroga sacensībās, jau no pirmā brauciena pirmajiem metriem bija skaidrs, ka individuālo treniņu laikā strādāts pareizi. Finišā Denijs piektajā vietā, Rems – sestajā, bet Toms – 10. vietā. Otrajā braucienā visi trīs mazliet kāpināja tempu, un finišā Denijs Bogdanovs izcīna 3. vietu braucienā, diemžēl Rems Šarovs brauciena vidū pieļāva kļūdu un rezultātā 5. vieta. Tomam Audijanovam pietika izturības ieņemt 12. vietu. Divu braucienu summā Denijam 4. vieta, Remam 6. vieta un Tomam 11. vieta.

MX85 klasē mūsu komandu pārstāvēja arī trīs sportisti. Īpaši labs pirmais brauciens padevās Rolandam Bogdanovičam #699, bez lielām kļūdām un finišā kā brauciena uzvarētājs. Devīto vietu izcīna Dmitrijs Zvorigins #50, bet Valdis Markins #376 11. vietā. Otrais brauciens Rolandam sākās ar ne tik veiksmīgu startu. Rezultātā, lai atkarotu savu pirmā brauciena rezultātu, nācās riskēt un tika piedzīvoti vairāki kritieni. Finišā Rolandam 6. vieta braucienā, Valdim 7. vieta, bet Dmitrijam 12. vieta braucienā. Divu braucienu summā Rolands Bogdanovičs izcīna 3. vietu, Valdis Markins 8. vietu, bet Dmitrijs Zvorigins 9. vietu.

MX2 Iesācēji klasē divu braucienu summā 19. vietu izcīna Viktors Samovlads #74.

MX50+ klasē kārtējo reizi savu meistarību pierādīja mūsu komandas veterāns Jānis Mironovs #669, divu braucienu kopvērtējumā izcīnot 3. vietu.

MX Open amatieri klasē diezgan omulīgi jutās Artjoms Trofimovs #684, kurš jau labu laiku ar labiem panākumiem startē spīdvejā. Atgādināšu, ka Artjoms ir “Camk Latgale” komandas audzēknis, un, tā kā pandēmijas dēļ spīdvejā sacensības nenotiek, Artjoms “apsegloja” atkal motokrosa motociklu un divu braucienu summā izcīnīja stabilu 2. vietu. Vēl viens mūsu komandas pārstāvis Artjoms Juhno #26 pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu un no sacensībām izstājās.

Nepaveicās arī mūsu Qvadri veterāni braucējam Edvuardam Krumpļevskim #74, kurš motocikla tehniskās kļūmes dēļ bija spiests izstāties no sacensībām jau kvalifikācijas braucienā. Toties iepriecināja Latgales jaunais kvadru talants Linards Skrinda #21, kurš spēja ar mazāk jaudīgu tehniku izcīnīt trešo vietu Quad klasē.

B/v 750 Veterānu klasē uzvaru svin mūsu komandas pārstāvji Jānis Leščiks/ Andrejs Ņekazakovs #26 un b/v 750 vēsturiskie motocikli uzvara Aleksandram Borozdinam ar līdzbraucēju Māri Lukašovu #24.

Nākamās sacensības, kurās piedalīsies mūsu sportisti, norisināsies Lietuvā, Kalvarijā. Tas būs Lietuvas kausa 1. posms.

Gribu izteikt lielu paldies komandas vārdā uzņēmumiem SIA “Alba Ltd” un SIA “Latgalija” par atbalstu komandai šajos ne visai vieglajos laikos.

Rezultāti

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?