Mākslinieka roka glezno baznīcu

No 8. līdz 13. jūnijam notiks XIV mākslinieku plenērs Rēzeknē “Domas lidojums 2020”. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojums, plenērā piedalīsies 14 mākslinieki, radot iespēju rēzekniešiem pilsētas ielās un skvēros vērot mākslinieku darbošanos.

Mākslinieku plenērā “Domas lidojums 2020” piedalīsies Osvalds Zvejsalnieks (Rēzekne), Pāvels Ostapcevs (Rēzekne), Jānis Plivda (Preiļi), Nugzars Paksadze (Rīga), Anatolijs Šandurovs (Rīga), Roberts Muzis (Rīga), Evita Lukaševiča (Rīga), Harijs Brants (Rīga), Aleksandrs Naberekutins (Rīga), Andrejs Severetnikovs (Rīga), Valērijs Makavojs (Rīga), Varis Lamsters (Rīga), Ieva Neikena (Ādaži) un Inita Vilka (Jelgava). Vairāki mākslinieki plenērā Rēzeknē glezno gandrīz katru gadu, bet citi radošajā aktivitātē piedalīsies pirmo reizi.

Šogad augustā svinēsim Rēzeknei 735, tāpēc mākslinieku rosība pilsētā lai ir kā burvīga svētku takas iekrāsošana ar daudzveidīgu krāsu paleti. Ikviens pilsētnieks un viesis ir svētku sajūtas līdzradītājs, ļaujot ieraudzīt Rēzekni no neierastiem skatupunktiem.

Katrs mākslinieks vienu no saviem Rēzeknē tapušajiem mākslas darbiem dāvās pilsētai un no 17. jūnija Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102, Rēzeknē) būs apskatāma plenēra darbu izstāde.

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?