Sestdien, 6. jūnijā Lietuvas pilsētā Kalvarijā norisinājās “Lietuvos taure” (Lietuvas kauss) motokrosā. Kalvarija atrodas pie pašas Polijas robežas, un šo tālo ceļu bija nolēmuši mērot Denijs Bogdanovs ar tēti Sergeju. Šī trase Denijam labi pazīstama no pagājušās sezonas, 2019. gada sezonā šeit izcīnīta uzvara MX 50 klasē.

Jau kvalifikācijas rezultāts viesa cerības uz augstu rezultātu. Uzrādīts trešais ātrākais aplis savā klasē, bet varēja redzēt, ka Denija brauc ar rezervi. Pirmajā braucienā labs starts un finišā otrā vieta braucienā. Otrais brauciens iesākās ne tik labi kā pirmais, un bija jāpieliek lielākas pūles, lai arī otrajā braucienā izcīnītu otro vietu. Arī divu braucienu summā Denijam Bogdanovam otrā vieta un pirmais goda pjedestāls MX 65 klasē ir izcīnīts.

Apsveicam Deniju Bogdanovu ar pirmo pjedestālu MX 65 klasē!

Paldies Denija vecākiem un atbalstītājiem SIA “TESSA TRANS”, SIA “NB-BV”, SIA “Latgalija”.

Tāpat 6. jūnijā Stāmerienā norisinājās LaMSF (Latvijas motosporta federācijas) motokrosa tiesnešu seminārs, kurā bija jāapstiprina savas teorētiskās un praktiskās zināšanas motokrosa noteikumos. Apsveicam Rolandu Duncānu ar B kategorijas motokrosa tiesneša licences nokārtošanu un Sergeju Vinogradovu ar C motokrosa tiesneša licences nokārtošanu!

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?