ziedu vainags ar svecītēm ūdenī

Šogad Jāņu vakaru Rēzeknē sagaidīsim līgodami un ieskandināsim visu pilsētu – ielās dosies “dziedošās mašīnas”, un mūziķi kopā ar rēzekniešiem sadziedāsies pagalmos. Tāpat aicinām iesaistīties virtuālajā vainagu akcijā #līgoRēzekne2020!

23. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 15.00, pateicoties SIA “Ceļi un tilti” atbalstam, kuri nodrošinās pasākuma norisei transportlīdzekļus, Rēzeknes ielās dosies divas “dziedošās” kravas mašīnas – vienā muzicēs grupa “Ginc&Es”, bet otrajā – “Oskars&Marks”, mūziķiem līgot palīdzēs jauniešu deju kopas “Dziga” (vad. Inga Žirgule) tautumeitas.

“Dziedošās mašīnas” apstāsies vairākos pagalmos, pieturēs pilsētas mikrorajonu ieliņās, bet to maršruts būs pārsteigums. Aicinām rēzekniešus atsaukties no savu māju logiem, balkoniem un pagalmiem, dziedāt līdzi, lai līgo dziesma skan pāri septiņiem pakalniem un stiprina mūsu garu!

Tāpat, gaidot Jāņu vakaru, aicinām iesaistīties virtuālajā vainagu akcijā – nopin zāļu vainagu, nofotografējies, publicē savu foto sociālo tīklu vietnē Facebook, pievienojot tēmturi #līgoRēzekne2020, lai redzam, cik koša, zaļa un bagāta ir Rēzekne!

Tā kā virtuālajā vidē jau notiek akcija “Savij Latviju vainagā!”, aicinām rēzekniešus piedalīties arī šajā akcijā, lietojot tēmturi #SavijLatvijuvainagā! Būsim skaisti, ziedoši un izturīgi!

Ja sirdī esi rēzeknietis, nopin zāļu vainagu un rotāsimies kopā virtuāli! #līgoRēzekne2020 #SavijLatvijuvainagā!

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?