Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, tika pārtrauktas sporta sacensības visos sporta veidos. Aktīvi sportiski Rēzeknes jaunieši – basketbolists Agris Ralfs Šķesters un telpu futbola pārstāvji Nikita Jelagovs un Artūrs Meikulāns iesaistījās kibersporta aktivitātēs.

Ņikita Jelagovs – Baltic Cyber Futsal Leage vicečempions!

Volta Futbols ir pavisam jauns spēles režīms pasaules slavenajā simulatorā EA Sport FIFA. Tas tika izstrādāts pagājušajā gadā un pirmo reizi bija iekļauts FIFA sērijās. Spēlētājam ir iespēja spēlēt ielu futbolu (3×3 vai 5×5) vai telpu futbolu.

Čempionāts notika trīs tūrēs. Pirmās tūres ietvaros 12 dalībnieki no 6 klubiem tika sadalīti četrās grupās, kur izspēlēja 1 raundu ar katru spēlētāju līdz 2 uzvarām. Ņikita Jelagovs no TFK “Rēzekne” tika ielozēts C grupā ar FC Cosmos (Igaunija) kibersportistiem, kur spēja izcīnīt vienu uzvaru un piedzīvoja vienu zaudējumu. Otrajā tūrē piedalījās 7 dalībnieki, kur Ņikita ar 2 uzvarām ierindojās 5. vietā. Trešās tūres ietvaros 10 dalībnieki, ņemot vērā reitingu, tika sadalīti 2 grupās. Ņikita uzrādīja negaidīti labu sniegumu, uzvarot visās 8 apakšgrupas spēlēs un iekļūstot finālā. Finālā rēzeknietim stājās priekšā pirmās tūres konkurents Aleksandrs Vtorušins (FC Cosmos, Igaunija), kur spēlē līdz trīs uzvarām atzina sāncenša pārākumu.

Jāatzīmē arī Ņikitas komandas biedra Artūra Meikulāna (TFK Rēzekne) sniegumu, kurš kā iesācējs iesaistījās spēlē tikai trešajā tūrē, spēdams izcīnīt augsto 4. vietu.

Agris Ralfs Šķesters – Ghetto Probasketball NBA 2K20 Superfināla turnīra uzvarētājs!

Superfināla ietvaros ceturtdaļfināla spēlē sērijā līdz 2 uzvarām izcīnīts panākums 2:1 (64:61; 23:32; 32:23). Pusfinālā uzvara par sāncensi ar rezultātu 32:21. Un finālā, pārspējot konkurentu ar rezultātu 21:11, Agris Ralfs kļūst par turnīra uzvarētāju.

Pēcāk Agris Ralfs tika uzaicināts pārstāvēt Latvijas Universitātes vienību PafBet Latvijas e-basketbola līgā, kur sekmīgi turpināja savas kibersportista gaitas.

Pašlaik Agris Ralfs piedalās Ghetto Baltic NBA 3v3 Pro Am PS4 turnīrā, pārstāvot komandu ar nosaukumu – “Kas met?”. Turnīrā piedalījās 12 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās. Veiksmīgi pārvarot grupas turnīru un ierindojoties 2. vietā, komanda iekļuva ceturtdaļfinālā, kur spēlē līdz 2 uzvarām ar rezultātu 2:1 tika pārspēta komanda no Latvijas “Kebab Factory”. Pusfinālā ar rezultātu 2:1 tika pārspēti sāncenši no Igaunijas – komanda “McDavid”. Finālspēle paredzēta 10. jūnijā pret citu komandu no Igaunijas “Golden Trio”, kur arī tiks noskaidrota labākā 3v3 e-basketbola komanda.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?