No 10. jūnija sākām jaunu dzīvi – ārpus karantīnas. Valdība atvieglojusi vairākus ierobežojumus, tomēr dezinfekcijas un distances ievērošanas pamatprincipi paliek spēkā.

Atsevišķos gadījumos, kad ir grūti ievērot distanci, piemēram, sabiedriskajā transportā, vēl aizvien spēkā ir noteikums par sejas aizsargmasku vai sejas aizsegu (lakata, šalles, salvetes utt.) lietošanu.

Taisnīguma labad jāsaka, ka daži rēzeknieši stingri ievēro drošas kontaktēšanās noteikumus autobusos, kas liecina par atbildīgu attieksmi un cieņu pret citiem pasažieriem. Taču ir arī cilvēki, kuri principiāli ignorē Ministru kabineta prasības.

Cienījamie SIA “Rēzeknes Satiksme” autobusu pasažieri! Lūdzam iekāpt autobusā ar aizsegtu sejas lejasdaļu un iespēju robežās ieņemt sēdvietas pamīšus, nedrūzmēties. Tāpat kā līdz šim, izvērtējiet sabiedriskā transporta izmantošanas nepieciešamību īsākiem braucieniem.  Izvairieties braukt sastrēgumstundās (labākais laiks ir no plkst. 10.00 līdz 15.00).

Šoferis nespēj visu laiku kontrolēt, vai pasažieri ievēro noteikumus. Viņa uzdevums ir uzmanīgi vērot ceļu un konkrētā laikā nogādāt pasažierus vajadzīgajā vietā. Ievērojot piesardzības pasākumus, pirmkārt, katram jābūt atbildīgam par paša darbībām.

Informējam, ka MK noteikumu ievērošanu sabiedriskajā transportā kontrolē Valsts policija. SIA “Rēzeknes Satiksme” autobusos to novēros arī kontrolieri.

Saudzējiet sevi! Cienīsim viens otru!

Jekaterina Smolicka, pašvaldības izdevums “Rēzeknes Vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?