Kopš ārkārtējās situācijas beigām Latvijas Futbola federācija ir organizējusi vairākas organizatoriskās sapulces ar 1. līgas, virslīgas dublieru, 2. līgas un jaunatnes čempionāta dalībniekiem. Sapulcēs tika izrunātas visas nepieciešamās izmaiņas, kas saistītas ar čempionāta sākuma laikiem, izspēles sistēmu un citiem organizatoriskajiem jautājumiem. Šobrīd vēl notiek čempionātu kalendāru saskaņošanas process.

Latvijas čempionāta “Komanda.lv 1. līga” spēles sāksies 4. jūlijā. Rēzeknes komanda savā laukumā uzņems FC Lokomotiv Daugavpils komandu.

Otrdien, 16. jūnijā Rēzeknes Olimpiskā centra mākslīgā seguma futbola laukumā norisinājās pārbaudes spēle starp Rēzeknes komandu un Latvijas Optibet Virslīgas komandas BFC Daugavpils dublieru komandu. Spēles rezultāts 2:3, pārāki šajā spēlē izrādījās daugavpilieši, lai gan tikai spēles pēdējās 15 sekundēs tika gūti uzvaras vārti. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 0:1, otrajā puslaikā spēle norisinājās līdzīgi – 2:2.

Rēzekniešu labā vārtus guva Rodions Timofejevs un Edgars Vjalkins. Treneris Artūrs Silagailis ar spēli ir apmierināts, bija laba, ātra pretinieku komanda. Analizējot spēli, konstatēts, pie kā vēl jāpiestrādā, kādas iemaņas un taktika jāuzlabo. Tika pārbaudīti abi komandas sastāvi, kuri parādīja labu spēli, komandas sastāvā nostiprinājies Augusts Ūdris, kurš ir cītīgi strādājis mājas režīmā un tagad parāda labu sniegumu.