Sestdien, 20. jūnijā norisinājās Nacionālā kausa motokrosā 2. posms – Jaunpils Līgo kauss. No mūsu komandas šajās sacensībās startēja vairāki sportisti.

MX50 V klasē uzvaru abos braucienos un arī posma kopvērtējumā izcīnīja Rainers Grasis #312. Savas pirmās sacensības aizvadīja Artūrs Bluks #13, kuram divu braucienu summā MX50 V klasē septītā vieta. Pēc aizvadītajiem diviem posmiem abi sportisti kopvērtējumā ieņem tādas pašas pozīcijas kā posmā.

MX65 J klasē Denijam Bogdanovam #234 septītā vieta, bet Remam Šarovam #183 devītā vieta. Divu posmu kopvērtējumā Remam trešā pozīcija, Denijam 6 punktu deficīts un ceturtā pozīcija kopvērtējumā.

MX65 V klasē Ralfam Zemītim #19 desmitā vieta divu braucienu summā. MX85 J klasē septītā vieta Valdim Markinam #376, bet MX85 V klasē, neskatoties uz nesadziedēto traumu, Rolandam Bogdanovičam #699 astotā pozīcija divu braucienu summā.

21. jūnijā Lietuvā, Rokišķos norisinājās „Lietuvos Taurė 2020“ II posms. Lieliskus rezultātus uzrādīja vairāki “Camk Latgale” sportisti. MX65 klasē stabilu rezultātu uzrādīja Denijs Bogdanovs #234, izcīnot abos braucienos otro vietu. Pēc aizvadītiem diviem posmiem Denijs arī kopvērtējuma tabulā atrodas otrajā pozīcijā.

Veterāni 50+ klasē augsto trešo vietu izcīnīja mūsu komandas veterāns Jānis Mironovs #669. Labi pirmo braucienu aizvadīja abi mūsu amatieru MX1 M klases braucēji – otrā vieta Aleksandram Nesterjukam #159, bet Emīlam Brencim #8 trešā vieta. Diemžēl Aleksandram maza kļūda otrajā braucienā un finišā sestā vieta, divu braucienu summā tomēr izcīnīts godpilnais pjedestāla trešās vietas pakāpiens. Pavisam neveiksmīgs otrais brauciens Emīlam – atrodoties otrajā vietā savā klasē, tiek piedzīvota motocikla tehniskā kļūda un rezultātā izstāšanās no brauciena.

Quad M klasē savas meistarības līmenī sacensības aizvadīja Ilja Dektjarjovs #49, kurš divu braucienu summā izcīnīja 13. vietu. Kā vienmēr ātrs, mūsu kvadru veterāns[WU1]  Eduards Krumpļevskis #74, uzrādot Quad Veterāni klasē ceturto rezultātu savā klasē šajās sacensībās.

Paldies mūsu komandas atbalstītājiem!

Nākamās sacensības norisināsies Stelpē 27. un 28. jūnijā, diemžēl bez skatītāju klātbūtnes. Bet būs iespēja skatīties tiešraidē rezultātus www.results.lv.

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?