Piektdien, 19. jūnijā Valsts robežsardzes koledžā (turpmāk – VRK) norisinājās VRK pilna laika studējošo 16. izlaidums un VRK nepilna laika studējošo 10. izlaidums. Šajā izlaidumā diplomus par pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Robežapsardze” apguvi saņēma 44 studējošie – 21 pilna laika un 23 nepilna laika studējošie.

Izlaidums norisinājās VRK ierindas laukumā, kur klātesošos uzrunāja Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts, akcentējot, ka Valsts robežsardze (turpmāk – VRS) dara visu iespējamo, lai nodrošinātu jauno virsnieku dienestu ar modernu tehniku, infrastruktūru un bruņojumu, un sagaida no viņiem godprātīgu uz attīstību vērstu dienestu. Svinīgā pasākuma laikā tika nolasīts Iekšlietu ministra novēlējums absolventiem: „Jūs esat mūsu nākotne un mūsu valsts iedzīvotāju drošības stūrakmens. Esmu pārliecināts, ka koledžā iegūtās zināšanas būs stingrs pamats panākumiem dzīvē un darbā, ļaujot Jums kļūt par profesionāļiem savā jomā un godam kalpot savai valstij un tautai. Apsveicu katru no jums ar jauna ceļa sākumu!”

Absolventiem tika pasniegti leitnanta uzpleči un diplomi, kuri apliecina VRS jaunākā virsnieka kvalifikācijas iegūšanu. Valsts robežsardzes koledžas direktors pulkvedis Mariks Petrušins veltīja atzinīgus vārdus absolventiem, pasniedzot diplomus un apbalvojot labākos absolventus.

VRK Profesionālās izglītības dienesta Trešās mācību rotas kadetam Rolandam Barovskim piešķirts goda nosaukums „Gada labākais kadets: Trešā mācību rota”.

Par uzrādītām augstām sekmēm studiju kursu apguvē apbalvoti VRK Profesionālās izglītības dienesta Trešās mācību rotas kadeti – Ieva Madara Čačka, Rolands Barovskis, Laine Ņikitina, Vitolds Peļčars, kā arī VRS Daugavpils pārvaldes Robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta priekšnieks majors Pāvels Rogožins, Robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta galvenais inspektors kapteinis Vadims Grickovs, Daugavpils I kategorijas dienesta Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centra „Daugavpils” inspektore kapteine Zita Safina un Silenes I kategorijas robežkontroles punkta inspektore virsniekvietniece Jūlija Sizova.

Sakarā ar augstiem rezultātiem kvalifikācijas eksāmenā apbalvotas VRK Profesionālās izglītības dienesta Trešās mācību rotas kadetes – Ieva Madara Čačka un Laine Ņikitina, savukārt sakarā ar augsto vērtējumu kvalifikācijas darba aizstāvēšanā – VRS Eiropas Savienības lietu pārvaldes Kopīgo operāciju nodaļas vecākā inspektore virsleitnante Tatjana Lapteva.

Lai atzīmētu VRK labākā kvalifikācijas darba vadītāju un autoru, apbalvota VRK Robežsardzes un imigrācijas dienestu priekšmetu katedras docente pulkvežleitnante Iveta Adijāne, kā labākais kvalifikācijas darba vadītājs un VRK Profesionālās izglītības dienesta Trešās mācību rotas kadete Ieva Madara Čačka, kā labākais kvalifikācijas darba autors.

Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Robežapsardze” apguvei uzņem VRS amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm. Tālāk absolventiem ir iespējams turpināt studijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā studiju programmā „Robežapsardze”, iegūstot 2.līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura grādu.

Informāciju sagatavoja Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?