Saskaņā ar 2019. gada finanšu pārskatā apkopoto informāciju, pašvaldības uzņēmuma SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” (OCR) palielinājies klientu skaits gan viesnīcā, gan āra peldbaseinā, turklāt aizvien vairāk sportisti izmanto treniņiem paredzēto infrastruktūru.

Viesnīcas vidējais noslogojums, salīdzinot ar 2018. gadu, palielinājies par 12%, līdz ar to par 20% palielinājušies arī viesnīcas ienākumi. Kopējais 2019. gadā apkalpoto viesu skaits bija 7264. Viesnīcas darbu ietekmēja ar ārkārtas situācija valstī, kas saistīta ar vīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanu, taču viesnīca darbojas pilnā darba režīmā un klientu plūsma atjaunojusies.

Klientu skaits palielinājis arī āra peldbaseinā, 2019. gadā sasniedzot 20 172 apmeklējumus, kas ir par 16% lielāks rādītājs nekā 2018. gadā, savukārt ieņēmumi pieauguši par 3,5%. Tāpat ārkārtas situācijas laikā āra peldbaseinā norisinājās Latvijas peldēšanas federācijas treniņnometne, jo infrastruktūra nodrošināja visu ierobežojumu ievērošanu.

2019. gadā OCR norisinājās 13 sporta un veselību veicinošie pasākumi, organizētas 32 bezmaksas ekskursijas. Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas futbola nodaļas audzēkņiem tika nodrošinātas 1782 treniņstundas, savukārt peldēšanas nodaļai vasaras sezonā – 577 treniņstundas.

Apgrozījums, salīdzinot ar 2018. gadu, palielinājies par 14% un veidoja 410 275 eiro.

Mērķi 2020. gadam ir palikuši nemainīgi – apgūt jaunas tehnoloģijas, nodrošinot efektīvu pakalpojumu sniegšanu, apmierināt un noturēt klientus un uzņēmuma darbiniekus, piesaistīt jaunus klientus un uzlabot korporatīvo tēlu. Tāpat arī starp prioritātēm ir Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas audzēkņu nepārtraukta treniņu procesa nodrošināšana, sacensību, nometņu un sporta pasākumu norisi.

2020. gadā tiks pabeigta daudzfunkcionālās arēnas būvniecība, kas ievērojami paplašinās sniegto pakalpojumu un klientu piesaistes iespējas.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?