Piektdien, 26. jūnijā, Rēzeknes jauniešu futbola komanda piedalījās starptautiskās sporta sacensībās projektā “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (LLI-402). Sacensības notika Lietuvas pilsētā Visaginas ezera krastā labiekārtota kempinga teritorijā.

Sacensības, kas bija noslēdzošais un viens no lielākajiem projekta pasākumiem, notika vairākās sporta disciplīnās: basketbolā, futbolā, volejbolā un armvrestlingā vairākās vecuma grupās. Jaunie sportisti atbrauca no daudzām Latgales reģiona pašvaldībām, bet Lietuvu pārstāvēja Visaginas un Ignalinas pilsētas.

Rēzekni sacensībās (2002.-2004. dz.g. vecuma grupā) pārstāvēja futbolisti Daniels Baikovs, Daniels Krievāns, Ģirts Sermais, Artūrs Raudovičs un Uldis Jašuks. Rēzeknieši turnīrā izcīnīja 3. vietu. Mūsu jauniešiem, tāpat kā visiem futbolistiem, nebija viegli, jo spēles notika pludmalē un daudziem pirmo reizi nācās ātri pārorientēties uz pludmales futbolu. Turklāt bija jāņem vērā, ka laiks bija karsts un smiltis ļoti sakarsušas.

Jebkurā gadījumā mūsu Rēzeknes jauniešiem dalība sacensībās Visaginas bija veiksmīga, jo tika iegūta jauna pieredze, izveidojās jaunas pazīšanās un tika nedaudz pastaigāts pa Visaginas. Turklāt Latgales plānošanas reģions ļoti labi organizēja braucienu: ērts transports, ēdināšana, dāvanas visiem sacensību dalībniekiem, visu nepieciešamo piesardzības pasākumu ievērošana.

Attēlā: Rēzeknes jauniešu futbola komanda ar treneri Juri Kaņepi

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?