Sestdien, 20. jūnijā Madonas Priežu kalna laukumā notika Latvijas 3×3 basketbola 2020. gada pirmais turnīrs, kas iekļauts Starptautiskās Basketbola asociācijas (FIBA) sacensību kalendārā.

Pārstāvēt Rēzekni devās 3 komandas dažādās vecuma grupās. Konkurencē starp 2004. gadā dzimušajiem un jaunākiem, komanda no Rēzeknes ar nosaukumu “Maize” spēja pārliecinoši izcīnīt uzvaras visās spēlēs, kļūstot par pirmā posma čempioniem. Komandas sastāvā spēlēja Marks Zeiļuks, Armands Gailišs un Deinis Savickis.

2008. gada dzimušo un jaunāko zēnu konkurencē, komanda ar nosaukumu “King of the court”  astoņu komandu konkurencē izcīnīja godalgoto 3. vietu, piekāpjoties vienīgi vienaudžiem no Gulbenes. Komandu pārstāvēja Jānis Rundāns, Erlends Ņukšs, Mihails Smirnovs un Mārtiņš Rancāns.

Tāpat Rēzeknes pilsētu pārstāvēja 2011. gadā dzimušie basketbolisti ar nosaukumu “Ezerzeme 2011”, tās sastāvā bija Aleksejs Žuravļovs, Rinats Bakurovs un Toms Audijanovs, kuri centās sastādīt konkurenci 2010. gada dzimušajiem un jaunākiem zēniem. Basketbolistu ceļš pēc panākumiem apstājās 1/8 finālā, kur tika piedzīvots zaudējums ar 1 punkta starpību, taču, par spīti tam, iegūta lietderīga pieredze un saņemtas pozitīvas emocijas. Turpretī, viens no jaunākajiem turnīra dalībniekiem Toms Audijanovs, kļuva par uzvarētāju 3 punktu rīkotajā konkursā.

Novēlēsim puišiem izturību un panākumus arī nākamajos turnīra posmos.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?