No 26. jūnija Lietuvas pilsētā Panevežā norisinājās 33. Starptautiskais turnīrs šahā “Panevezys Open 2020”. Elites grupā, kurā varēja piedalīties spēlētāji ar reitingu virs 1800 punktiem, spēles notika pēc Šveices sistēmas deviņās kārtās. Šajā grupā piedalījās Rēzeknes lielmeistars Ilmārs Starostīts (2490 reitinga punkti), kurš sakrāja 5,5 punktus un izcīnīja sesto vietu.

“B” grupā, kurā varēja piedalīties šahisti ar reitingu līdz 2200 punktiem, spēles notika septiņās kārtās. Uzlabojot savu reitingu par 52,4 punktiem 25. vietu ar sakrātiem 3,5 punktiem izcīnīja Anna Kazmerika (1579), viņai ceturtā vieta sieviešu konkurencē. Arī Aleksandrs Vasiļkovs uzlaboja savu reitingu – par 23,8 punktiem, sakrājot 2,5 punktus un ierindojoties 39. vietā.

“C” grupā, kurā varēja piedalīties šahisti ar reitingu līdz 1600 punktiem, spēles notika septiņās kārtās. Šajā grupā piedalījās 89 šahisti. Edvards Gaidis, sakrājot trīs punktus, ierindojās 62. vietā, bet Zbigņevs Gaidis ar vienu punktu – 86. vietā.