Ceturtdien, 16. jūlijā, Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis apmeklēja Olimpiskā centra “Rēzekne” daudzfunkcionālās arēnas būvlaukumu un uzklausīja pilsētas plānus saistībā ar hokeja attīstību un popularizēšanu.

Jau iepriekš vēstīts, ka daudzfunkcionālajā arēnā būs arī ledus laukums ar tribīnēm 529 sēdvietām. Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs uzsvēra, ka sadarbība ar federācijām ir ļoti būtisks aspekts, lai OCR kļūtu par reģionam nozīmīgu sporta bāzi. “Mēs redzam, ka federācijas ir ieinteresētas reģionālā sporta attīstībā un jau laicīgi ir gatavas sadarboties. Hokejs Latvijā ir ļoti populārs, taču ne visur pieejams sporta veids, līdz ar to ir svarīgi nodrošināt kvalitatīvu infrastruktūru, ko piepildīt saturiski. Šobrīd jau pārrunu procesā ir iespēja ar federācijas atbalstu nodrošināt gan kvalitatīvu treneru piesaisti, gan arī sacensību norisi,” tikšanās laikā pārrunāto komentēja A.Bartaševičs.

Aigars Kalvītis, viesojoties būvlaukumā, atzinīgi novērtēja projekta īstenošanas gaitu, kā arī pilsētas sporta infrastruktūras attīstību kopumā. Tāpat arī viņš uzsvēra Latvijas Hokeja federācijas vēlmi iesaistīties sporta veida attīstības veicināšanā Rēzeknes pilsētā.

1 Comment
  1. Rēzeknietis 2 gadiem atpakaļ

    Sen gaidīta infrastruktūra! Rēzeknē hokejs pat bez visas ledus halles bija populārs. Tagad ir iespēja, ka arī no Rēzeknes nāks Latvijas izlases, Rīgas Dinamo un varbūt pat kāds NHL spēlētājs. To arī novēlu. Bet, lai tā būtu, vajag labus trenerus, jo trenera ietekme ir vislielākā.
    Labs piemērs ir Daugavpils, Ventspils, Tukums, Valmiera – ir ledus halles, bet talantu no turienes nemaz tik daudz, kamēr, piemēram, no Liepājas nāk daudz labu hokejistu.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?