Sestdien, 18. jūlijā Sporta pārvaldes sporta kompleksā norisinājās Latvijas futbola čempionāta 1. līgas 3. kārtas spēle starp “Rēzekne” un “FK Dinamo Rīga” komandām. Savu pirmo panākumu svinēja komanda “Rēzekne” ar rezultātu 1:0. Vienīgos vārtus rēzekniešu labā spēles 64. minūtē guva pieredzējušais Dmitrijs Borisovs.

Pirms spēles situācija turnīra tabulā bija nepatīkama – divās spēlēs divi zaudējumi. Nedēļas garumā komanda cītīgi strādāja pie aizvadīto spēļu pieļauto kļūdu analīzes, kas rezultātā atnesa pozitīvu sniegumu. Galvenais treneris Artūrs Silagailis izsaka pateicību komandai par pašatdevi, ticību saviem spēkiem un rezultātu kopumā.

Balstoties uz Virslīgas organizācijas komitejas un LFF Sacensību organizācijas komitejas pieņemto lēmumu, ar mērķi ierobežot Covid-19 infekcijas izplatības pieaugumu Latvijas Republikas teritorijā spēli klātienē varēja vērot ne vairāk kā 250 skatītāju. Neraugoties uz to, noteikti jāatzīmē līdzjutēju skaļais atbalsts un jāizteic pateicība par ierobežojošo noteikumu ievērošanu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?