Lai paaugstinātu komercdarbības aktivitāti Rēzeknes pilsētā, sniedzot līdzfinansējuma atbalstu uzņēmumu stiprināšanai un attīstībai, veicinot jaunu produktu, pakalpojumu un inovāciju realizēšanu, kā arī nodrošinot mārketinga aktivitāšu un sertifikāciju ieviešanu, Rēzeknes pilsētas dome aicina piedalīties mārketinga aktivitāšu līdzfinansēšanas konkursā.

Konkursā var iesniegt projektus, kas paredz

  • mārketinga aktivitātes (bukletu, plakātu, paneļu, uzlīmju izgatavošana);
  • sertifikācijas un standartu ieviešanu uzņēmumā;
  • dalību dažādās ar uzņēmuma nozari saistītās izstādēs, gadatirgos;
  • aktivitātes noieta tirgus paplašināšanai un jaunu noieta tirgu apgūšanai, vienlaikus ievērojot, ka atbalsts noieta tirgus paplašināšanai un jaunu tirgu apgūšanai nav piemērojams izplatīšanas tīkla izveides un darbības finansēšanai citās dalībvalstīs vai trešās valstīs, darbībām, kas tieši saistītas ar eksportētajiem daudzumiem un citiem kārtējiem izdevumiem, kas saistīti ar eksporta darbību;
  • sadarbību pētniecībā un inovācijās ar zinātniskajām institūcijām.

Mārketinga aktivitāšu līdzfinansēšanas konkursā pretendents var iesniegt pieteikumu jebkurā brīdī, kad uzņēmumam nepieciešams saņemt līdzfinansējuma atbalstu projekta īstenošanai. Konkursā tiek atbalstīta inovācija jeb jaunu vai būtiski uzlabotu produktu vai pakalpojumu, procesu, jaunu mārketinga metožu un/vai jaunu organizācijas metožu izstrāde, testēšana un/vai ieviešana uzņēmējdarbībā, uzņēmuma iekšējās vides organizācijā un/vai uzņēmuma ārējās attiecībās.

Rēzeknes pilsētas dome var atbalstīt līdz 50% no projekta pieteikuma budžeta, bet ne vairāk kā 1000 eiro. Atgādināsim, ka mārketinga aktivitāšu līdzfinansēšanas konkursam un uzņēmējdarbības projektu līdzfinansēšanas konkursam Domes Attīstības fondā šogad paredzēti līdzekļi 30 000 eiro apmērā.

Līdzfinansējuma saņēmējam projekts jāīsteno gada laikā pēc līguma noslēgšanas ar Rēzeknes pilsētas domi par līdzfinansējuma piešķiršanu.

Nolikums

Pieteikums

Atskaite

Apliecinājums

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Pilsētvides un attīstības pārvaldes projektu vadītāju Kristu Freibergu pa tālruni 646 07635 vai rakstot uz krista.freiberga@rezekne.lv.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?