Ceturtdien, 30. jūlijā, Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Raimonds Vējonis un ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss apmeklēja Rēzekni, lai pārrunātu pilsētas iespējas kļūt par basketbola reģionālo centru un apmeklētu Olimpiskā centra “Rēzekne” (OCR) daudzfunkcionālās arēnas būvlaukumu.

Raimonds Vējonis tikšanās laikā vairākkārt uzsvēra Rēzeknes potenciālu attīstīties par Latgales reģiona basketbola attīstības centru: “LBS ar lielām cerībām skatās Latgales virzienā un esam ieinteresēti, lai šeit veidotos bāze, kas varētu pulcēt spilgtākos reģiona talantus – gan spēlētājus, gan trenerus. Rēzeknē jau noslēguma posmā ir arēnas būvniecība, kā arī pilsētas infrastruktūra kopumā ir atbilstoša. Mēs no savas puses esam gatavi sadarboties, nodrošinot Rēzeknē augsta līmeņa pasākumus un sacensības ar mērķi popularizēt basketbolu.” Tāpat arī Raimonds Vējonis un Kaspars Cipruss pateicās par pašvaldības atbalstu, lai 1. augustā Rēzeknē varētu organizēt Latvijas profesionālās 3×3 basketbola līgas posmu.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs uzsvēra, ka pilsētā pēdējo gadu laikā, pateicoties vietējo profesionāļu darbam, interese par basketbolu ir ievērojami augusi un sporta veids strauji attīstās, tāpēc LBS atbalsts ir īpaši svarīgs: “Mēs jau šobrīd esam vienojušies ar apkārtnē esošajām pašvaldībām, izglītības iestādēm un sporta biedrībām par sadarbību, lai OCR veidotos par efektīvu reģionālo sporta bāzi. LBS atbalsts mums būs ļoti būtisks aspekts partneru un talantu piesaistē.”

Ar LBS delegāciju tikās Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, sporta pārvaldes vadītājs Aleksejs Grehovs, sporta kluba “Ezerzeme” valdes priekšsēdētājs Arturs Šķesters, kā arī OCR valdes locekļi Jekaterina Meirāne un Vladimirs Bogdanovs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?