Sestdien, 8. augustā Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes stadionā tika aizvadīta sestās kārtas Latvijas futbola 1. līgas čempionāta spēle, kur rēzekniešiem pretī stājās FK Smiltene/BJSS komanda.

Pirmo vārtu guvumu līdzjutējiem nenācās ilgi gaidīt – jau trešajā spēles minūtē Pēteris Ivenkovs atklāja rezultātu 1:0. Arī turpinājums izrādījās rezultatīvs – septītajā spēles minūtē ar skaistu izrāvienu un spēlē viens uz viens pret pretinieka vārtsargu Akihiro Suzuki, panāk uz tablo rezultātu 2:0. 39. spēles minūtē Sentis Fiļipovs no FK Smiltene/BJSS komandas dod pretatbildi, gūstot vārtus 2:1. Pirmā puslaika izskaņā, 45. spēles minūtē, rēzeknietis Armans Galajs panāk rezultātu 3:1, noslēdzot rezultatīvo pirmo puslaiku.

Otrais puslaiks izvērtās mierīgāks, 65. spēles minūtē rēzekniešu komandas kapteinis Antons Petrovs gūst otro dzelteno kartīti spēlē un tiek noraidīts no laukuma, kas rezultātā samazināja pašu spēles tempu. Pēc fināla svilpes rezultāts uz tablo ir 3:1 rēzekniešu labā, svinot otro uzvaru sezonā.