Sestdien, 22. augustā plkst. 19.00 Rēzeknes pilskalnā (Krasta ielā 31) notiks improvizācijas vakars, piedāvājot stand-up komēdijas un džeza koncertu brīvā dabā.

Sestdienas vakarā plkst. 19.00 uzstāsies komiķu apvienība “Comedy Latvia”, ļaujot rēzekniešiem izbaudīt triju komiķu stand-up komēdijas – Rēzeknē viesosies Jānis Kreičmanis, Denis Tulpe un Maksims Trivaškevičs.

Komiķis Denis Tulpe ar stand-up komēdiju nodarbojas kopš 2014. gada un ir paspējis izbraukāt teju visu Latviju, uzstājoties gan uz lielām, gan mazākām skatuvēm. Jānis Kreičmanis stand-up komēdiju saimē darbojas no 2016.gada un, jokojot par ģimeni un attiecībām, uzstājies Latvijas lielākajos festivālos un pilsētas svētkos. Savukārt Maksims Trivaškevičs jau ir divu humoristisku grāmatu autors un labprāt joku stāstos iesaista skatītājus, sasmīdinot publiku līdz asarām.

Komiķu joki var ietvert arī tēmas, kas ieteicamas vecumam 16+, tāpēc iesakām vecākiem izvērtēt savu jaunāko bērnu klātesamību pasākumā.

Pēc kārtīgas humora devas vakars Rēzeknes pilskalnā turpināsies džeza ritmos un plkst. 20.30 uzstāsies vairāki Rēzeknes džeza mūziķi, ļaujot izbaudīt augusta vakara romantiku un džeza improvizācijas.

Ieeja pasākumā ir bezmaksas, bet ņemiet līdzi segas, pledus vai saliekamos krēslus, siltu tēju un izbaudiet augusta zvaigznes gan debesīs, gan uz skatuves!

Atgādinām – ievērojiet Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus!

Pasākumā notiks fotografēšana/filmēšana, reklāmas nolūkos materiāli tiks publicēti.

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?