Iedzīvotāju apkalpošanas centrs vērš iedzīvotāju uzmanību: visiem bērniem, kuri līdz šim izmantoja un turpmāk vēlēsies izmantot pilsētas sabiedrisko transportu un šī gada 1. septembrī sāks mācības 1. klasē, ir jāpamaina pirmsskolas Rēzeknieša kartes uz skolēna kartēm.

Likumiskam pārstāvim kopā ar bērnu, personas apliecinošiem dokumentiem jāvēršas Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, kur tiks izsniegta jauna karte. Ja bērna deklarētā dzīvesvieta nav Rēzeknē, tad jāiesniedz izziņa no attiecīgās Rēzeknes pilsētas skolas, ka bērns uzsāks mācības vienā no pilsētas skolām. Šajā gadījumā bērnam braukšana pilsētas sabiedriskajā teritorijā būs ar 50% atlaidi.

Lai mācību gada sākumā nerastos rindas, lūdzam veikt karšu maiņu laikus! Ja iepriekšējā – pirmsskolas karte nav bojāta, nozaudēta un tiek nodota Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, tad jaunās Rēzeknieša kartes izsniegšana būs bez maksas. Ja karte nozaudēta vai bojāta, atkārtota Rēzeknieša kartes izsniegšana maksās 4 eiro. Iedzīvotāju apkalpošanas centrā par Rēzeknieša kartes iegādi var norēķināties tikai bezskaidrā veidā, tas ir, ar bankas karti. Ja iedzīvotājs vēlās samaksāt par karti skaidrā naudā, viņam būs jāizmanto bankas vai pasta pakalpojumi.

Rēzeknieša kartes tiek izsniegtas: otrdienās no plkst. 13.00 līdz 15.30, trešdienās no 14.00 līdz 16.00. un ceturtdienās no 10.00 līdz 12.00.

Vēlreiz atgādinām, ja tiek atrasta nozaudēta Rēzeknieša karte, tā jānodod Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centram. Vai arī par tās atrašanu jāpaziņo, zvanot uz centra tālruni 646 07609. Tā darbinieki informēs Rēzeknieša kartes turētāju par kartes atrašanu. Ja turētāju nevar atrast, tad Rēzeknieša karte tiek glabāta domē līdz tās derīguma termiņa beigām.

Anželika Cvetkova, Iedzīvotāju apkalpošanas centra speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?