Jau no jūnija sākuma Latgales vēstniecība GORS turpina koncertdarbību, aicinot uz mūzikas un kino notikumiem GORS Mazajā zālē un Jumta terasē. Augusta beigās plānots atsākt aktīvu koncertdarbību arī Lielajā zālē, tādēļ, turpinoties ar ‘Covid-19’ saistītajiem ierobežojumiem, aicinām apmeklētājus būt saprotošiem un gataviem ierastajā koncertu apmeklēšanā ievērot papildu drošības noteikumus.

 • No 10. augusta GORS Informācijas centrs atsācis darbu ierastajā darbalaikā – darbadienās no 12.00 līdz 18.00 (ar pārtraukumu no 15.00 līdz 15.30) un brīvdienās no 12.00 līdz 16.00.
 • No 1. augusta biļetes uz pasākumiem tiek pārdotas personalizētas, norādot uz tās vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Biļetes automātiski tiek personalizētas, ja pirktas caur GORS biļešu tirdzniecības sistēmu vai kasēs. Pasākumos, uz kuriem biļetes pārdotas pirms 1. augusta, tiek veikta apmeklētāju kontaktu reģistrācija (vārds, uzvārds, telefona numurs), lai vajadzības gadījumā pasākuma rīkotājs varētu sazināties ar apmeklētājiem. Kontakti tiek glabāti maksimāli vienu mēnesi pēc koncerta norises. Vārdam, uzvārdam uz biļetes jāsakrīt ar pasākuma apmeklētāja vārdu. Pie ieejas koncertā turpmāk būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
 • Roku higiēna – pirms koncerta aicinām veikt roku higiēnas pasākumus – roku mazgāšanu ar ziepēm publiski pieejamās labierīcībās (koncertu reizēs būs pieejamas abas labierīcības 1. stāvā), kā arī var izmantot publiski pieejamos roku dezinfekcijas stendus vai izmantot pašiem savus roku dezinfekcijas līdzekļus.
 • Ievērot distancēšanos no citiem apmeklētājiem, nedrūzmēties, sekot apmeklētāju plūsmas organizēšanas norādēm un citām informatīvajām zīmēm un paziņojumiem.
 • Ja ir vēlme, koncerta laikā apmeklētāji papildu drošībai var izmantot sejas aizsegus.
 • Maksimālais apmeklētāju skaits Lielās zāles koncertos pagaidām ir 500 apmeklētāji.
 • Ir mainīts sēdvietu izkārtojums Lielajā zālē, lai ievērotu visus šobrīd noteiktos ierobežojumus. Sēdvietas ir pieejamas pa divām blakus ar 1 m attālumu līdz nākamajām sēdvietām. Diemžēl nevaram nodrošināt individuālu pieeju katrai mājsaimniecībai, tādēļ aicinām būt saprotošiem un ieņemt vietas atbilstoši jaunajam sēdvietu plānam. Līdz ar sēdvietu izkārtojuma maiņu uz septembra pasākumiem (sīkāka informācija zemāk) no 18. augusta apmeklētājiem jāsamaina esošās biļetes pret jaunām ierādītām sēdvietām uz vietas GORS Informācijas centrā vai veicot maiņas vietu rezervāciju, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv (tiem apmeklētājiem, kuriem nav iespējas atnākt uz vietas), attālinātās maiņas gadījumā jaunās biļetes varēs saņemt e-pastā vai izņemt koncerta norises dienā. Mainot biļetes, tiks veikta arī apmeklētāju kontaktu reģistrācija.
 • Informācija par biļešu maiņu uz oktobra pasākumiem, ja tāda būs nepieciešama, sekos atbilstoši valdības noteiktajiem turpmākajiem ierobežojumiem. Pagaidām biļešu maiņa tiks veikta septembra Lielās zāles pasākumiem.
 • Ja pirms/pēc koncerta gribat apmeklēt kafejnīcu ZĪDS, lai mazinātu drūzmēšanos, iesakām veikt galdiņu rezervāciju un pasūtījumu (elektroniska ēdienkarte pieejama GORS mājaslapā). Telefons rezervācijām: 28080700.
 • Bērnistaba, kamēr spēkā pulcēšanās ierobežojumi ar distancēšanos, diemžēl nebūs pieejama.
 • Papildu drošībai aicinām izmantot lietotni “Apturi Covid”.

No 18. augusta tiks uzsākta biļešu maiņa jaunajam sēdvietu plānam uz septembrī paredzētajiem pasākumiem, kuri tirdzniecībā izvietoti pirms ‘Covid–19’ pandēmijas sākšanās un tika no pavasara pārcelti uz septembri. Iepriekš pirktās biļetes jānodod GORS Informācijas centrā, pretī saņemot jaunas. Biļetes var samainīt GORS Informācijas centrā tā darbalaikā vai veicot maiņas vietu rezervāciju, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv (tiem apmeklētājiem, kuriem nav iespējas atnākt uz vietas), attālinātās maiņas gadījumā jaunās biļetes varēs saņemt e-pastā vai izņemt koncerta norises dienā. Mainot biļetes, pēc iespējām tiks saglabāta atbilstošā cenu zona, kādā tā tikusi iegādāta.

 • 30. augustā grupas “Raxtu Raxti” koncerts plkst. 18.00 notiks kā iecerēts, biļetes, kuras pirktas līdz 1. augustam, vēlams apmainīt līdz 28. augustam jaunajā sēdvietu plānā. Koncerta apmeklētājiem, kuri biļetes iegādājušies “Biļešu Paradīze” tīklā internetā, lūdzu apstipriniet savu dalību uz e-pastu: ilze.apsina@festivalporta.lv un uz jūsu e-pastu tiks nosūtīta jauna biļete ar jauno koncerta norises datumu! Apmeklētāji, kuri biļetes iegādājušies kādā no “Biļešu Paradīze” kasēm, biļetes ir jāmaina GORS Informācijas centrā vai jāsazinās, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv. Tiem apmeklētājiem, kuriem nav iespējas atnākt uz vietas, attālinātās maiņas gadījumā jaunās biļetes varēs izņemt koncerta norises dienā.
 • 10. septembrī LNSO un Vestards Šimkus “Čaikovskis, Grīgs un Rahmaņinovs” plkst. 18.00. Diemžēl tehniski iespējams nodrošināt tikai viena koncerta norisi, tādēļ tiem apmeklētājiem, kuri biļetes nepaspēs apmainīt, nauda par biļetēm tiks atgriezta. Biļetes vēlams apmainīt (vai veikt to maiņas rezervāciju) līdz 1. septembrim.
 • 12. septembrī Koncertuzvedums “Latgolys freska” plkst. 16.00 un 19.00. Viena iecerētā koncertuzveduma plkst. 18.00 vietā būs divas izrādes plkst. 16.00 un 19.00. Apmeklētāji var izvēlēties sev ērtāko koncertuzveduma laiku. Biļetes vēlams apmainīt (vai veikt to maiņas rezervāciju) līdz 5. septembrim. Sēdvietas tiks nodrošinātas visiem biļešu īpašniekiem, nauda par neapmainītajām biļetēm atgriezta netiks.
 • 13. septembrī “The Sound Poets” koncertprogramma “Klusāk” – koncerts notiks kā iecerēts, papildu informācija sekos.
 • 16. septembrī laikmetīgā baleta “Complexions” dejas izrāde “Star Dust” pārcelta uz 2021. gada pavasari. Datums tiks precizēts.
 • 18. septembrī Liepājas teātra viesizrāde bērniem “Polianna” plkst. 14.00 un 18.00. Vienas paredzētās izrādes plkst. 18.00 vietā būs divas izrādes plkst. 14.00 un 18.00. Apmeklētāji var izvēlēties sev ērtāko izrādes laiku. Biļetes vēlams apmainīt (vai veikt to maiņas rezervāciju) līdz 10. septembrim. Sēdvietas tiks nodrošinātas visiem biļešu īpašniekiem, nauda par neapmainītajām biļetēm atgriezta netiks.
 • 19. septembrī Liepājas teātra viesizrāde “Ģērbējs” plkst. 15.00. Biļetes vēlams apmainīt (vai veikt to maiņas rezervāciju) līdz 10. septembrim. Sēdvietas tiks nodrošinātas visiem biļešu īpašniekiem, nauda par neapmainītajām biļetēm atgriezta netiks.

Gan uz “Raxtu Raxti” koncertprogrammu, koncertuzveduma “Latgolys freska” abām izrādēm, gan arī Liepājas teātra viesizizrādēm “Polianna” un “Ģērbējs” biļetes vēl varēs iegādāties. Plašāka informācija: 64633303 vai koncertzale@rezekne.lv.

Atjaunota aktuālā informācija par visiem pārceltajiem pasākumiem pieejama te: https://biletes.latgalesgors.lv/lv/informacija-par-pasakumu-datumu-izmainam

Informāciju sagatavoja Edīte Husare, Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?