Svētdien, 16. augustā, Čornajas pagasta Tilišos, sporta un atpūtas kompleksā “Rāznas līcis”, notika Rēzeknes pilsētas 2020. gada atklātais čempionāts pludmales volejbolā sieviešu un vīriešu komandām.

Sieviešu konkurencē dalību turnīram pieteica 7 komandas, kuras godalgotās vietas sadalīja, izspēlējot apļa sistēmu, sacenšoties katrai komandai pret katru. Punktus piešķīra attiecīgi par uzvarēto setu skaitu spēlē. Ar 16 punktiem, no 18 iespējamiem, par turnīra čempionēm kļuva komanda “BoBiBu” – Linda Bumbiša un Jekaterina Borisovska-Cvetkova. Vicečempioņu gods ar 14 punktiem komandai “Rēzekne” – Elīna Mičule un Amanda Lucijanova. Trešajā vietā arī ar 14 punktiem, bet sliktāku savstarpēju bilanci pret otrās vietas ieguvējām, komanda “Bērzgale” – Viktorija Žukova un Anna Tripane.

Vīriešiem 13 pāru konkurencē, izspēlējot mačus pēc divmīnusu sistēmas, par uzvarētājiem tika kronēta komanda “Duorzeņi” – Oskars Ivulāns un Sandris Turlajs. Otrajā vietā komanda “Līderi” – Ronalds Vurāns un Arnis Uzuls. Trešo vietu izcīnīja komanda “Dagda” – Juris Dmitrijevs un Normunds Muižnieks.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?