Sestdien, 22. augustā Rojā norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības Pašvaldību 57. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā, basketbolā, pludmales volejbolā.

Pēc ilga pārtraukuma sporta veterānu sacensībās piedalījās arī Rēzeknes basketbolisti, startējot vecuma grupā 35+. Pieteikušās bija piecas pašvaldību komandas. Tika izspēlēts apļa turnīrs, katrai komandai izspēlējot ar katru 2×12 min. garu spēli.

Rēzeknes basketbola veterānu komanda – Jevģēnijs Pavkšto, Andrejs Ameļčenkovs, Mihails Veismans, Dmitrijs Lavrentjevs, Sergejs Kuzmins, Aleksandrs Lebedevs, Aivars Pavlāns, Aleksandrs Grehovs, Elmārs Rakstiņš, Igors Izvekovs, divās spēlēs izcīnīja uzvaras (ar 40:38 pār Cēsu komandu un ar 46:37 pār Rīgas pilsētas komandu) un divās cieta zaudējumu (ar 22:44 pret Daugavpils novada komandu un ar 42:54 pret Talsu novada komandu). Līdz ar to tika izcīnīta godalgotā trešā vieta.

Par 57. sporta spēļu uzvarētājiem kļuva Talsu novada komanda, otrajā vietā – Daugavpils novada komanda.

Savukārt vieglatlētikā savās vecuma grupās un disciplīnās pirmās vietas izcīnīja Mārīte Kozlovska (400 m un 800 m, viņai arī otrā vieta 100 m skrējienā) un Valentīna Svilāne-Dūda (šķēpa mešanā), otrās vietas – Diāna Ķirsone (tāllēkšanā, viņai arī 4. vieta 100 m skrējienā) un Valērijs Ādmidiņš (3 km soļošanā), trešās vietas – Valentīna Balševica (100 m skrējienā), Aleksandrs Lisovs (400 m skrējienā un 3 km soļošanā) un Nikolajs Vasiļjevs (3000 m skrējienā).